E.L.L. Kinnisvara müüs kaubanduskeskuse Vilniuses Cityconile

30. mai 2006, 13:41

E.L.L. Kinnisvara müüs 14,6 miljoni euro (228 mln krooni) eest Vilniuses asuva Mandarinase kaubanduskeskuse Soome kaubanduskeskuste pidajale Citycon.

E.L.L. Kinnisvara teatel alustas ettevõte Mandarinase kaubanduskeskuse projekti 2004. aasta sügisel ja arendas kaubanduskeskuse välja 2005 aasta septembri lõpuks. E.L.L. Kinnisvara juhatuse esimehe Aldo Daponi sõnul reinvesteerib ettevõte teenitud vahendid valdavalt Baltikumi kiiresti arenevale kinnisvaraturule. Ettevõttel on käesoleval hetkel erinevates arenguetappides töös mitmeid kaubanduskeskuse, büroo ning korterelamu arendusprojekte nii Eestis, Lätis kui ka Leedus;

Mandarinase Keskuses on 7900 ruutmeetrit pinda, millest 99,7%-l on tänaseks ka rentnik.Mandarinase kaubanduskeskus loodab käesoleval aastal teenindada 2,6 miljonit külastajat. Kokku on keskuses 55 kauplust ja restorani.

E.L.L. Kinnisvara on Eestis, Lätis ja Leedus kinnisvaraarendusega tegelev ettevõte, mis asutati aastal 1997 ja mis kuulub 100%-liselt Merko Grupile.

Citycon omab 18 kaubanduskeskust Helsingis ja regionaalsetes keskustes, üheksat kaubanduskeskust Stockholmi ja Göteborgi piirkonnas Rootsis ja Rocca al Mare kaubanduskeskust Tallinnas. Lisaks omab Citycon 127 supermarketit ja kaubanduspinda Soomes.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing