Kadi Heinsalu • 3. november 2006 kell 8:29

Ärilaused

Häid ütlemisi 3. novembri ajalehtedest.

Äripäev:

„Vanast peast inimesed keeravad ära, aga hetkel kui ise olen terve mõistuse juures, meeldib mulle privaatsus ja vabadus rohkem kui enda eksponeerimine,” ärimees Endel Siff.

„Minu rahastamised ei ole olnud kunagi lihtsalt sellised, et kuule, anna miljon, ma tahan plakateid kleepida,” ärimees Urmas Sõõrumaa erakondade toetamisest.

„See on nagu uue baari avamine sinu lemmikbaari kõrval: esimesel õhtul lähed uude baari, aga kui sinu sõbrad sinna järele ei tule, siis ei taha ka sina sinna jääda,” Rate.ee asutaja Andrei Korobeinik Soome suhtlusportaali plaanist laieneda Baltimaadesse.

„Malminõudlus sunnib orjatööjõudu kasutama, kuna neil inimestel ei ole muud majanduslikku väärtust,” Brasiilia tööjõuministeeriumi ametnik Marcelo Campos.

Eesti Päevaleht:

„NATO meenutab Kanada hokiässi, keda peeti võitmatuks, kuni kohtusid venelastega,” kirjanik Mihkel Mutt.

„Üks unistusi on saada valda rööbastransport. Brüsselis ja Barcelonas on iga pildi peal tramm,” Harku vallavanem Ott Kasuri.

Postimees:

„Varsti tulevad jõulud, ei julgegi enam rääkida kuusepuust, sest ka see algab „k” tähega ning on roheline,” Keskerakonna esimees Edgar Savisaar.

„Kes ikka suudab tornaadole mütsi pähe panna,” Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare sõnul on Keskerakond ainus erakond Eestis, mida on võitu autokraatselt juhtida.

„Stabiilne valitsus ilma Keskerakonnata pole võimalik,” Keskerakonna esimees Edgar Savisaar.

„Tundub, et Tõnismäel vedeleb maas sama reha, mille otsa komistas üks peaminister Lihulas,” Keskerakonna esimees Edgar Savisaar.

„Mõned poliitikud unustavad oma avaldusi tehes, et visata kivi Eestist Venemaal on sama lähedane Venemaalt Eestisse,” Keskerakonna esimees Edgar Savisaar Eesti Venemaa-poliitikast.

„Roheliste jutt, et Eestis on piisavalt tuult ja biomassi, et nendest toota kogu meil vajaminev elekter, meenutab kangesti Briti postiteenistuse peainseneri William Preece´i umbes 1875.aastal öeldut, et Inglismaal on piisavalt väikesi poisse, et sõnumeid laiali kanda,” julgeolekuanalüütik Eerik-Niiles Kross

SL Õhtuleht:

„Alkohol on tarkade inimeste jook,” näitleja Margus Jaanovitš, kommenteerides Vanemuise draamajuhi joobes märatsemist

„Helistage mulle 20 aasta pärast uuesti,” kolmikhüppaja Kaire Leibak, vastates küsimusele, kes ta on 20 aasta pärast.

Hetkel kuum