Agnes Ojala • 29. jaanuar 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Copterline'i lennud võivad alata märtsis

"Oleme enam-vähem graafikus. Olen praegu just Milanos, kus mulle antakse üle liinile suunduvaid koptereid, nii et kõik on hästi," kinnitas Molander eile.

Tema sõnul koolitab Copterline praegu liini uueks avamiseks töötajaid, mis on täiesti plaanipärane.

"Me ei taha praegu liini taasavamise konkreetset kuupäeva avalikustada, kuid teavitame sellest niipea, kui kõik on paigas," ütles Molander, jättes märkimata ka kuu, millal võiksid Copterline'i kopterid taas Helsingi ja Tallinna vahel lendama hakata.

Copterline'i Tallinna juht Tõnis Lepa sõnul on Soome meedia jutt kopteriliini hilinemisest vale. "Rääkisin meie Helsingi terminali töötajatega ja kõik olid sellest pealkirjast nördinud. Keegi ei ole ju mingeid konkreetseid kuupäevi välja toonud. Seega ei saa rääkida ka hilinemisest," ütles Lepp.

Tema sõnul käib Copterline'i töö terminalis plaanipäraselt. Samuti koolitatakse praegu Milanos piloote. "Ma ei tea täpselt, millal helikopterid jõuavad Helsingisse, kuid kõik käib plaanide järgi," selgitas ta.

Copterline'i liinile naasmise kohta ütles Lepp, et on juba korduvalt tähtajale vihjanud. "Kuna Schengeni leping hakkab õhupiiridel kehtima 1. aprillil, siis näitab see selgelt, et tahame taas alustada hiljemalt märtsis," sõnas ta.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt