Üks küsimus

Aivar Kärmas 04. veebruar 2008, 00:00

Ühtegi nendest tegevustest ei ole meil plaanis läbi viia. Ka meie arvestame tööjõu kallinemisega, kuid oleme valmis töötaja palka tõstma üksnes vahetuskaubana tema tõhususe kasvu ja üldise tootlikkuse tõusu vastu.

Selge on see, et isegi kui ettevõtte kultuuriline keskkond ja töötajaskonna tahe on selliseks vahetuseks olemas, ei sõltu see ainult tahtmisest, vaid ka oskusest olla tõhus ja toimetada efektiivselt. Selleks on ASis Favor olemas õppe- ja kvalifikatsiooni tõstmise süsteem, mis on palga- ja personalipoliitika lahutamatu osa. Asjaolu, et teatud kulukandjad suurenevad, on majandussituatsiooni paratamatus ja igat ettevõtet, ka meid, mõjutab. Küsimus on selles, kuidas keegi neid mõjutavaid faktoreid käsitleb ja kui hästi on nende mõjude tagajärgedeks ettevalmistunud.

Meie ettevõtte konkurentsieeliseks on kiire võime reageerida muutustele ja olukorra muutumises näeme pigem võimalusi kui probleeme. Praeguseks on ASil Favor lähituleviku stsenaariumid koostatud ja planeerime need ka järgmise perioodi eelarvetesse.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. December 2011, 19:34

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing