Lepik: algajad võiksid osta Tallinna Vee aktsiat

Mariliis Pinn 03. juuni 2008, 13:49

Investeerimisekspert Kristjan Lepik
soovitas KUKU raadio saates "Äripäev eetris" algajatel investoritel
osta Tallinna Vee aktsiaid.

„Minu jaoks on viimase aastaga muutunud võimalused Tallinna börsil paremaks. Tallinna börs oli veebruaris tipus ja kõik tahtsid investeerida. Nüüd on aktsia hinnad 30-40% paremaks läinud, kuid keegi ei taha osta. Nüüd hakkab alles huvitavaks minema. Aasta tagasi ütlesin, et ei ole häid investeerimiskohti, nüüd hakkab neid tekkima,“ arvas Lepik.

Äripäeva online'i juht Annika Matson soovitas algajatel investeerida Tallinna börsile. „Siin on firmad kohe käega katsuda,“ põhjendas ta.

Äripäeva endine peatoimetaja Igor Rõtov ei olnud sellega nõus ja ütles, et Tallinna börsi madala likviidsuse tõttu oli tal oma Ekspressi aktsiapakki müüa ülikeeruline.

„Nii see tendents on, et ameeriklased tahavad investeerida USAsse, türklased Türki jne. Ratsionaalselt mõeldes peaks töötaja sissetulekud tulema samast piikonnast ja investeerides peaks vaatama globaalselt,“ selitas Lepik.

Lepik soovitas algajatel investeerida Tallinna Vee ja telekomide aktsiatesse. „Ükskõik palju majandus kasvab, vett lased ikka,“ seletas ta.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
03. June 2008, 14:45
Otsi:

Ava täpsem otsing