Olympic asub jahtima internetimängureid

Viktoria Lummo 01. september 2009, 00:00

Internetipõhiste teenuste pakkumiseks sõlmis Olympic Entertainment Group partnerluslepingu maailma juhtiva kaughasartmängutehnoloogia ettevõttega Playtech, teatas ettevõte börsile.

Olympicu tegevjuhi Andri Avila sõnul tahab ettevõte internetikasiino avamisega asuda konkureerima juba paljude oma teenust siinsel turul pakkuvate ettevõtetega. "Me ei otsi esmajoones uusi kliente, vaid loodame, et juba praegu internetikasiinodes aega veetvad inimesed eelistavad edaspidi neile juba tuttavat ja turvalist kaubamärki," rääkis Avila, kelle hinnangul on teenusepakkuja usaldatavus kõigi veebiteenuste puhul, eriti aga kaughasartmängude pakkumisel väga oluline.

"Täpseid investeeringumahte ei saa me seoses Playtechiga sõlmitud lepingus sisalduva konfidentsiaalsusnõudega avaldada ning tehtavate investeeringute maht ja struktuur on konkurentsitundlik informatsioon," selgitas Avila ja lisas, et samuti ei avalda Olympicu finantsprognoose.

Avila sõnul on ettevõte kaughasartmängude korraldamisest olnud huvitatud juba pikka aega.

"Seni oli valdkond reguleeritud hägusalt ning börsiettevõttena ei tahtnud me sellises sogases vees kala püüda," kommenteeris Avila.

Järgmise aasta 1. jaanuaril jõustuvad hasartmänguseaduse punktid, mis reguleerivad täpselt kaughasartmängude korraldamise tingimusi Eestis.

Eesti Hasartmängude Korraldajate Liidu direktor Tõnis Rüütel ütles, et pärast 1. jaanuri algab põnev aeg - huvitav on jälgida, kui palju servereid siis hakatakse Eestisse tooma. Liidu juhi sõnul ei tunne kasiinoäri ju riigipiire ja mängitakse üle kogu maailma, servereid hoitakse aga seal, kus on seda soodsam teha.

"Olgem ausad, praegu oleme me topelthalvas olukorras, kuna meil on siin väidetavalt kümned tuhanded mängijad, kes aktiivselt internetikasiinos mängivad, aga sellest ei tule sentigi maksutulu Eestisse, sest seni on olnud kaughasartmängud reguleerimata," rääkis Rüütel.

Tehtud panused miinus võidud ja nendest viis protsenti, selgitas Rüütel kaughasartmängu maksustamise määra. Samuti on Rüütli sõnul virtuaalkasiinode tegevuskulud oluliselt väiksemad.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
24. November 2011, 18:12

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing