Sportlandi juhtide vahetus jätkub

Alyona Stadnik 26. jaanuar 2011, 00:00

Üks ettevõtte endine töötaja ütles, et tema lahkus samal põhjusel, miks teisedki. "Minu arvates ei ole seal midagi muutunud, pigem on asjad hullemaks läinud," kommenteeris kunagine töötaja, kes soovis jääda anonüümseks.

Eelmisel aasta lõpus lahkus ametist müügidirektor Raido Pae, kelle sõnul lahkus ta Fifaast omal soovil. "Mulle tehti parem pakkumine," kommenteeris Pae oma lahkumist.

Endine müügijuht kiitis firmat, eriti nende omanikke. Pae rõhutas, et Fifaa on tema silmis endiselt väga vahva firma, mida juhivad kaks Eesti jaemüügisektori geniaalseimat meest.

"Neid ärimehi peetakse siinsel ärimaastikul aumeesteks," põhjendas Pae.

"Mina olen sellest ettevõttest saanud ainult positiivseid kogemusi," rääkis Pae.

Ka endise tegevjuhi karjäär jäi selles ettevõttes lühikeseks. Katre Plaan töötas Fifaas tegevjuhina mullu maist detsembrini.

Plaan kinnitas, et ta ei tööta enam ettevõttes. "Praegu ei kommenteeri seda mitte kuidagi ja lihtsalt võtan aja maha," ütles Plaan. Ta lisas, et lahkumine oli tema isiklik otsus.

Äripäeva andmeil on Fifaast lahkunud müügidirektor, tootmisjuht, personalijuht, jaeketi T-särgipoe juht, pearaamatupidaja, ostujuht ja laojuht. Sportlandist/Jalajäljest on lahkunud finantsjuht, pearaamatupidaja, turundusjuht, Timberlandi brändijuht ja Nike müügijuht. Lahkunud on ka Sportlandi Läti tütarfirma juht Juris Baumanis ning viimati Ukraina ettevõtte juht Anatoli Derkatchov.

Altraja ja Kalle saatsid lahkumisi kommenteerides Äripäevale novembris vastuseks ühise e-kirja. "Inimesed ikka liiguvad. Seda, et Sportlandi töötajad saavad pakkumisi välismaalt, tuleb võtta komplimendina. See näitab meeskonna tugevust," märkisid nad.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    24. November 2011, 18:46
    Otsi:

    Ava täpsem otsing