6. mai 2011 kell 3:47

Andersson Tallinna börsist tüdinenud

Tallinna börsil on põnevamad ajad möödas, kiire tulu teenimise võimalused vähenenud ja pigem tasub otsida uusi rahapaigutusvõimalusi välismaalt. Nii arvavad mitmed investorite TOP50 jõudnud väikeinvestorid.

Äripäev avaldas täna Tallinna börsi 50 suurima väikeinvestori aktsiaportfellide koosseisu ja väärtuse. Edetabelis 13. kohale jõudnud Rene Ilves on veendunud, et see aasta ei tule aktsionäridele ilmselt nii hea, kui olid paar viimast. "Ma arvan, et praegu on selline olukord, kus majandustulemused peavad aktsiahindadele järele jõudma. Hinnad on veidi eest ära läinud, kuid mitte kõigil ettevõtetel."

Eesti üks prominentsemaid erainvestoreid Stefan Andersson lausus, et tema on Tallinna börsist tüdinenud. "Vaadates Tallinna börsi käivet, oleme täna samas kohas, kus olime kümme aastat tagasi. See on kurb tõde, mis paneb mõtlema," lausub Andersson.

Investorite TOP50 noorim liige Mikk Talpsepp ütles, et temal on jätkuvalt suur osa investeerimisportfellist suunatud Tallinna börsile. „Tallinna börsil on endiselt tõusuruumi ja on veel vara investeeringute ümbermängimiseks,“ lausus ta.

Täna ilmunud Äripäevast saad lugeda, mida Äripäeva investorite TOP50 liikmed arvavad Tallinna börsi tulevikust ja milliseid ettevõtteid peavad atraktiivseks investeerimisobjektiks.

Autor: Fredy-Edwin Esse, California, Aivar Hundimägi

Hetkel kuum