Liblik: tõendid Suklese toimikus on hirmutavalt konkreetsed

Kadrin Karner 16. august 2011, 14:48

Ettevõtja Tullio Libliku sõnul on toimikus, kuhu on koondatud materjal, mis peab andma vastuse, kas Andrus Sukles püüdis kedagi oma äripartneri Tullio Libliku mõrvakatsele kihutada, teo kohta väga tõsised tõendid.

"Ligikaudu aasta eest, kui lugu minu jaoks teatavaks sai, tundus endise äripartneri poolt palgamõrva kavandamine pigem müstika valdkonda kuuluvat. Paraku on toimikus sisalduvad tõendid hirmutavalt konkreetsed," ütles Liblik Äripäevale saadetud teates ning lisas: "nähtub nii minu kui ka minu lähedaste kohta eraeluliste andmete kogumine ja erinevate tegevuste kavandamine. Kõike seda on minul isiklikult, aga ka minu pereliikmetel olnud äärmiselt raske taluda."

Libliku esindaja, vandeadvokaat Maria Mägi selgitas, et Suklese kaitsja taotlusel tänase kohtuistungi kinniseks kuulutamine põhjendusega Suklese eraelu ja delikaatsete isikuandmete kaitseks on üllatav, kuna seni on just Andrus Sukles püüdnud eriti aktiivselt avalikkuse tähelepanu. "Sukles on teinud ise kõik selleks, et ajakirjanikud pidevalt teda jälgiksid. Järelikult on selles kohtumenetluses piisavalt asjaolusid, mille avalikuks tulekut peab kiivalt varjama," rääkis Mägi.

Liblik kinnitas, et kuigi Sukles on väitnud, et MaxKinnisvara on esitanud Saarte Investeeringute vastu nõude, seda tegelikult tehtud ei ole. "On täiesti ilmne, et kõik Andrus Suklese jutud minu või minu ettevõtete võlgnevustest MaxKinnisvara suhtes on igasuguse katteta. Minule on arusaamatu, miks inimene, kes on veendunud oma rahaliste nõuete õigsuses, ei kasuta seaduslikke võimalusi vaidlus lahendada, vaid asub kuritegelikule teele," märkis Liblik.

Suklese üle jätkub kohtupidamine 26. ja 30. augustil.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
16. August 2011, 16:35
Otsi:

Ava täpsem otsing