Hein: CV Keskuse tootlus oli 24 000%

Alyona Stadnik 25. august 2011, 13:18

CV Keskuse asutaja Raivo Hein kiidab 11. sünnipäeva tähistavat firmat ning kinnitab, et võrreldes algkapitaliga oli projekti tootlus väga hea.

"Täna 11 aastat tagasi avasin uue veebiäri, mille nimeks sai CV Keskus. Sellele kulus neli kuud pingelist tööd "garaažis, põlve otsas", kõvasti närvirakkude kadu ja 60 000 krooni raha (mis oli kõrvale pandud mustadeks päevadeks). Kaheksa aastat hiljem selgus, et oli hea äri saanud, igaaastane algkapitali tootlus 24 000%," kirjutas Hein Facebookis.

Kuna ta müüs CV Keskuse neli aastat tagasi maha, ei osanud Hein täna firma tulemusi kommenteerida. "Tundub, et läheb hästi. Nad on ilusti majandus languse üle elanud ja kasvavad jõudsalt edasi. Nii palju, kui ma olen neid veebis vaadanud ning kõrvalt analüüsinud, siis tundub, et kõik sujub," sõnas ta.

Oma parimateks investeeringuteks peab Hein neid ettevõtted, mis on oma väljundi saavutanud. "Peale CV Keskuse on ka muu meedia, mis koondab endast osta.ee, kv.ee, Leedu suurim internetikuulutuste lehekülg. Neid on umbes 7-8 tükki ja kõik on juhtival kohal," rääkis ta.

Esimeseks Eesti kosmoseturistiks pürgiv Hein pole lennu mõttest loobunud. "Sellega on nii, et mind on kutsutud teist korda avamisele kosmoselendude jaama, kus need lennud hakkavad siis toimuma. Oktoobrikuus toimub avamine," ütles Hein.

Ta lisas, et Richard Bransoni loodud kosmosejaam on valmis, aga sõitudega läheb veel aega ning hetkel käivad aktiivsed katselennud. "Mingi aastake, kui mitte rohkem, kulub enne, kui esimesed inimesed hakkavad lendavad," lausus Hein.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. August 2011, 14:51

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing