Ave Lepik • 4. oktoober 2012 kell 10:57

Tallinn tunnustas tegusaid ettevõtteid

Eile tunnustas Tallinna Ettevõtlusamet ühiskondlikult tegusaid ettevõtteid ja organisatsioone.

Aasta vastutustundlikuma ettevõtte tiitli sai Swedbank. „Meil on hea meel, et Swedbanki vastutustundlikku tegutsemist on juba märgatud ja ka tunnustatud. Teeme ja toetame asju, mis on Eesti ühiskonna jaoks olulised. Ka meie töötajad on osa Eesti ühiskonnast ning peavad oluliseks siinsetest muredest ja rõõmudest osa saamist, hoolimist Eesti arengust,” ütles Priit Perens, Swedbanki juht Eestis.  

Laste- ja noortesõbraliku ettevõtte eriauhinna sai Rimi Eesti. Tallinna Spordi- ja Noorsooameti juhataja Rein Ilvese sõnul sai Rimi eriauhinna mitmete lapsi ja noori väärtustavate tegevuste eest. „Rimi paistis silma alla 16-aastastele noortele energiajookide keelustamisega, tervisekampaaniaga Sinu tervise heaks ning on panustanud töötajate laste arengusse ning lastelaagrite korraldamisse,” kommenteeris Ilves.

Rimi Eesti tegevjuht Anders Lorentzson märkis, et nende jaoks on oluline laste ja noorte tervislik toitumine, kuid tähtis on ka see, et nende tegevust märgatakse ja tunnustatakse.

Tallinna ettevõtlusauhindade konkursi raames tunnustatakse parimat ettevõtet või turismi soosivat kinnisvaraalast arendusprojekti, ettevõtetevahelist koostööprojekti, alustavat ettevõtet, turismitegu, töökohtade loojat ning vastutustundlikku ettevõtet.

 

Hetkel kuum