Andersson: Annus võidab usalduse

Juhan Lang 01. august 2014, 12:17

Praegu Tallinna börsilt suures jaos taandunud rootslasest väikeinvestor Stefan Andersson ütles, et Annuse otsus Järvevana aktsiad osanikelt välja osta on positiivne uudis kogu börsile.

Andersson rääkis Äripäevale, et Järvevana väljaostupakkumine on positiivne uudis ettevõtte väikeaktsionäridele, aga ka positiivne sündmus börsil üldiselt. Tema sõnul toimib börs ainult siis, kui suur- ja väikeaktsionäridel on samad eesmärgid.

„Paraku on Tallinna börsil olnud palju näiteid, kui väikeaktsionäre ei arvestatud ja koos sellega on huvi börsifirmade vastu aina vähenenud aastate jooksul,“ nentis ta. „Merko ja Annuse strateegia on ilmselt olnud vastupidine ehk võita väikeaktsionäride usaldus ja Riverito Järvevana väljaost peegeldab seda."

Väikeinvestor toonitas, et selles on ka Merkol ja Annusel pikaajaline kasu, kuna nüüd teavad investorid, keda usaldada. „Usaldus ei tulegi kiiresti ega kergelt,“ märkis ta.

Mullu lõviosa oma Tallinna börsile tehtud investeeringutest müünud Anderssonile kuulub Tallinna börsil tänase seisuga veel 4775 Merko Ehituse aktsiat.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
04. August 2014, 17:24

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing