Mari Hiiemäe • 15. august 2014 • 15 min
Jaga lugu:

Mida teha nädalavahetusel?

Äripäeva nädalalõpulisa Puhkepäev annab ideid, mida teha sel nädalavahetusel ja järgmisel nädalal.

Huvitavamad sündmused teatrites, kinos, kontserdipaikades ja näitustel.

TEATER

 Anija mõisas

15.08 kl 22 “Tokerjad - pööramäng Anija meeste mälestuseks”

16.08 kl 22 “Tokerjad - pööramäng Anija meeste mälestuseks”

Anija vald, Harjumaa

 

Eesti Draamateater

15.08 kl 19 “Laul, mis jääb”

16.08 kl 19 “Laul, mis jääb”

17.08 kl 19 “Laul, mis jääb”

19.08 kl 19 “Kass tulisel plekk-katusel” Laitse Graniitvillas

21.08 kl 19 “Laul, mis jääb”

Pärnu mnt 5, Tallinn

 

Emajõe Suveteater

16.08 kl 15 “Kunksmoor” Eesti Rahva Muuseumi mõisapargis Raadil

16.08 kl 18 “Kunksmoor” Eesti Rahva Muuseumi mõisapargis Raadil

17.08 kl 12 “Kunksmoor” Eesti Rahva Muuseumi mõisapargis Raadil

Jaama 14, Tartu

 

Kanuti Gildi SAAL

21.08 kl 20 “Augusti TantsuFestival 2014: “Mehed””  Mihkel Ernits (millimeter performance group)

esietendus

Pikk 20, Tallinn

 

Kell Kümme

15.08 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis

15.08 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel

16.08 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis

17.08 kl 19 “Mesallianss” Ohtu mõisa tallisaalis

17.08 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel

18.08 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel

20.08 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel

21.08 kl 20 “Preili Julie” Kõue mõisas/õuel

www.kell10.ee

 

Liivi Muuseumis

15.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”

16.08 kl 14 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”

16.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”

17.08 kl 14 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”

17.08 kl 20 “Kus sa oled, Juhan Liiv?”

Rupsi küla, Alatskivi vald

 

Monomaffia

15.08 kl 15 “Dussaert`i kaasus” Kaili Viidas/Endla

15.08 kl 17 “Veel üks Mozart” Sylvia Milo/Poola/USA

15.08 kl 19 “Kui need spasmid oskaks rääkida” Robert Softley/Šotimaa

15.08 kl 21 “Väike kartul ja raske koorida” David Harrell/USA

16.08 kl 14 “Fenomen” Mait Malmsten/R.A.A.A.M.

16.08 kl 17 “Kurvad laulud Euroopa südamest” Liisa Sofia Pöntinen/Lappeenranta

16.08 kl 19 “Caryatid unplugged”

Evi Stamatiou /Kreeka

Pärnu

 

NUKU

15.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed”

Tallinna Lennusadamas

16.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed”

Tallinna Lennusadamas

17.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed”

Tallinna Lennusadamas

19.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed”

Tallinna Lennusadamas

21.08 kl 18 “Kapten Granti lapsed”

Tallinna Lennusadamas

Lai 1, Tallinn

 

Ohtu mõisas

18.08 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles”

19.08 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles”

20.08 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles”

21.08 kl 19 “Armastus ei hüüa tulles”

Ohtu küla, Keila vald

 

PolygonTeater

15.08 kl 19 “Meeletu” Urvaste Villike

Suveteatris

16.08 kl 19 “Meeletu” Urvaste Villike

Suveteatris

Rävala 8 pk 49, korpus C

 

R.A.A.A.M

15.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra” Eesti Maanteemuseumis Varbusel

16.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra”

Eesti Maanteemuseumis Varbusel

17.08 kl 20 “Vaga Vend Vahindra”

Eesti Maanteemuseumis Varbusel  

Süda 8-7a, Tallinn

 

Stand-up etendus

15.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Võru kultuurimajas Kannel 

16.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Paide Kultuurikeskuses 

17.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Rapla Kultuurikeskuses

18.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Vanemuise Kontserdimajas

19.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Pärimusmuusika Aidas 

21.08 kl 19 “Kui loll võib inimene olla” Haapsalu Kultuurikeskuses

www.piletilevi.ee

 

Tallinna Kammerteater

19.08 kl 20 “Parimad palad” Pärnu Kentuki Suvelaval

20.08 kl 20 “Egon ja Indrek” Tartu Hansahoovi Suvelaval

Vabriku 12, Tallinn

 

Tallinna Linnateater

15.08 kl 19 “Neli aastaaega”

16.08 kl 19 “Amy seisukoht”

16.08 kl 19 “Neli aastaaega”

18.08 kl 19 “Armastus ja raha”

18.08 kl 19 “Igatsus”

19.08 kl 19 “Armastus ja raha”

19.08 kl 19 “Igatsus”

21.08 kl 19 “Armastus ja raha”

21.08 kl 19 “Igatsus”

Lai 23, Tallinn

 

Tõstamaa Suveteater

15.08 kl 16 “Tsepeliin”

15.08 kl 20 “Tsepeliin”

16.08 kl 16 “Tsepeliin”

16.08 kl 20 “Tsepeliin”

17.08 kl 16 “Tsepeliin”

17.08 kl 20 “Tsepeliin”

Kalli mnt 13, Tõstamaa vald

 

Ugala Teater

21.08 kl 18 “Mere märgid” Saueaugu Teatritalus

Vaksali 7, Viljandi

 Vana Baskini Teater

17.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Kadrina Laululaval

18.08 kl 20 “Kanuusõit algajatele”  Suure-Jaani Laululaval

Tartu mnt.55/59, Tallinn

 

Võru Kannel

19.08 kl 21 “Maagiline pildivõru”

20.08 kl 21 “Maagiline pildivõru”

Liiva 13, Võru

 

KONTSERT

Ammende Villa17.08 kl 19 Marko Matvere ja Ooper kvartett “Mustlasvanker”       Mere pst. 7, Pärnu

Bastioni aed19.08 kl 20 Jaagup Kreem & Taavi Langi21.08 kl 20 Karl-Erik TaukarViru tn. 23, Tallinn

Haapsalu Maria-Magdaleena õigeusu kiriku promenaad 16.08 kl 20 “Haapsalu suvemuusika” Ansambel Orthodox Singers, kunstiline juht ja dirigent Valeri PetrovRüütli tn 2, Haapsalu

Haapsalu Piiskopilinnus15.08 kl 19 Jaan Tätte sünnipäevapiknik “Peatus”  Posti 34, Haapsalu

Halliste kirik 20.08 kl 16 “Muusika Eestimaale” Klassikatähed 2013: Heigo Rosin (löökpillid) & Johan Randvere (klaver)Pornuse küla, Halliste vald

Hansa Hoov15.08 kl 21 “Live & Love” Vaiko Eplik & Eliit16.08 kl 19 Best of Koit ToomeAleksandri 46, Tartu

Hopneri maja saal16.08 kl 19 “Väelaulude kontsert Kevin James Carrolliga”Raekoja plats 18, Tallinn

Kadrina kirik15.08 kl 19 “Orthodox Singers - 25”Ansambli Orthodox Singers Valeri Petrovi juhatusel juubeli kontserdisariTapa tee 5, Kadrina vald

Kalju lava16.08 kl 19 Marko Matvere ja Ooper kvartett “Mustlasvanker”Kallaste Turismitalu, Padise

KURESSAARE LOSSIHOOV20.08 kl 15 “Vaba Rahva Laul”Tõnis Mägi, Koit Toome, Heidy Tamme, Maria Väli, Lisette Lemba, Oliver Leppik jt.Lossihoov 1, Kuressaare

Kõltsu mõis17.08 kl 18 Airi Allvee ja Tanel Padar Blues BandKeila vald

Kõrgessaare mõisa park 16.08 kl 18 C-jamHiiu maakond, Hiiu vald, Kõrgessaare alevik

KÄRDLA RANNAPAARGU15.08 kl 20 “Aita mööda saata öö”Sandra Nurmsalu ja Margus VaherLubjaahju 3, Kärdla

Lohusalu sadam21.08 kl 21 “Live & Love” Tanel Padar, Ott Lepland, Jalmar Vabarna ehk Vallatud VestidLohusalu küla, Keila vald

Luunja mõisa roosiaed19.08 kl 19 Jaan Tätte sünnipäevapiknik “Peatus”  Luunja

Mustpeade Maja21.08 kl 19 “X Tallinna Kammermuusika Festivali juubeligala”Pikk tn 26, Tallinn

PEDELI JÕE POOLSAAR15.08 kl 20 “Jõekääru kontsert”Eesti Kaitseväe orkester Peeter Saani juhatamisel, ansambel Terminaator,Renate, Ott Lepland, Dave Benton, Lauris Reiniks, Jaan Willem Sibul, KarmenRõivassepp, Elise Leht ning õhtujuhi rollis on Madis MillingPärna pst lähedal, Valga

Purtse vana kalasadam15.08 kl 19 “PurFest - Purtse jõe festival” The Rising Murphy, Facelift Deer ja Rasmus Rändvee, J.M.K.E., The Tuberkuloited ja Winny PuhhPurtse, Lüganuse vald

Põhjaka Mõis20.08 kl 19 “Liiga palju viiuleid” Jarek Kasari plaadiesitluskontsertMäeküla, Paide vald

PÄRNU REIU JÕE ÄÄRES16.08 kl 19 Jaan Tätte sünnipäevapiknik “Peatus”  Pärnu

Pühalepa kirik15.08 kl 18 “Pühalepa Muusikafestival 2014” Laulud Hiiumaalt. Eesti Filharmoonia kammerkoor16.08 kl 14.30 “Pühalepa Muusikafestival 2014” Klassikatähed: MarcelJohannes Kits ja Katariina Maria Kits;Barokkansambel Floridante; Panufnik ja Tüür17.08 kl 12.30 “Pühalepa Muusikafestival 2014” Hiiumaa muusikute kontsert: Ulmus Domini Suuremõisa küla, Pühalepa vald, Hiiumaa

SANGASTE LOSS19.08 kl 19 “Liiga palju viiuleid” Jarek Kasari plaadiesitluskontsertLossiküla küla, Sangaste

Tallinna teletorn21.08 kl 21 “Teletorni jazz” Raul Vaigla FQ spec guest Marie M VaiglaKloostrimetsa tee 58A, Tallinn

Tartu Jaani kirik 16.08 kl 20 “Õhtu ilu” Ka Bo Chan (kontratenor) & Eda Peäske (harf)Jaani 5, Tartu

Tartu Raekoda21.08 kl 19 “Liiga palju viiuleid” Jarek Kasari plaadiesitluskontsertTartu

Vanamõisa vabaõhukeskus15.08 kl 19 Best of Koit ToomeVanamõisa küla, Saue vald

Vihula mõisa aed21.08 kl 19 Best of Koit ToomeVihula

Viljandi Sakala Keskus 15.08 kl 19 Marko Matvere ja Ooper kvartett “Mustlasvanker”Tallinna tn 5, Viljandi

Vääna-Jõesuu rannapark17.08 kl 19 Jaan Tätte sünnipäevapiknik “Peatus”  Vääna-Jõesuu rannapark

 

 KINO

 CINAMON“Lucy”kl 20.00, 22.30“Teismelised Ninjakilpkonnad”kl 11.30, 13.15 (v.a R, L, P); E, T, K, R kl 15.15“Seksivideo”kl 17.30, 20.20, 21.50“Tüdrukute seeliku all”kl 12.15 (v.a E, T, R); E, T, R kl 19.30“Ja nii see läheb”kl 16.15 (v.a E, T, R); E, T, R kl 14.30“Keelatud tants 5: Kõik mängu”kl 15.50“Galaktika valvurid”kl 13.30, 18.00“Khumba”kl 11.00, 12.45, 14.30 (v.a. E, T, R);E, T, R kl 16.30“Kuidas taltsutada lohet 2”eesti keeles: kl 11.15“Herakles”kl 17.45 (v.a. E, T, R); E, T, R kl 13.15“Tormi silmas”kl 22.15“Ahvide planeedi koidik”kl 15.15 (v.a. E, T, R); E, T, R kl 17.15“Lennukid 2”kl 11.45, 13.45, 15.40“Palgasõdurid 3”kl 14.40, 17.05, 18.30, 21.00, 22.00;E, T, R kl 12.15, 19.45“Mängiks mente”N kl 19.45; L, P kl 19.45“Päästke meid kurjast”N kl 22.15“Saja sammu teekond”K kl 20.00Turu 2, Tartu

Coca–Cola Plaza “Lennukid 2”2D eesti keeles: N kl 12.15;3D eesti keeles: kl 11.15 (v.a. N), 12.30, 14.30, 16.00 (v.a. N), 17.50 (v.a. N); N kl 11.10, 16.30, 18.20;2D vene keeles: N kl 12.15;3D vene keeles: kl 12.00 (v.a. N), 14.00 (v.a. N), 15.50 (v.a. N), 17.30 (v.a. N); N kl 11.15, 13.10, 15.10, 17.45“Lucy”kl 12.10 (v.a. N), 14.10 (v.a. N), 16.10 (v.a. T, N) 18.00, 20.10 (v.a. N), 21.10 (v.a. P, N);N kl 14.00, 16.00, 20.20, 22.20; T kl 15.50;P kl 18.10; R, L, K kl 22.10; P, E, T kl 22.15“Palgasõdurid 3”kl 12.00, 14.45, 16.30 (v.a. N), 17.55 (v.a. P, N), 19.15 (v.a. N), 22.00 (v.a. N); L, P, K kl 14.30;N kl 17.10, 19.45, 21.45; P kl 20.55“Ahvide planeedi koidik”kl 18.30 (v.a. T, N); N kl 15.45, 20.40;T kl 17.45; E, T kl 20.30; K kl 20.45; P kl 21.25“Galaktika valvurid”2D: kl 15.55 (v.a. T, N); T kl 15.10; N kl 16.10;3D: kl 13.15 (v.a. N), 17.20 (v.a. N), 21.45 (v.a. P, N); 19.50 (v.a. N); N kl 19.15, 21.20; P kl 22.10“Herakles”2D: kl 13.45 (v.a. E, T, N); T kl 16.10; E kl 21.20; N kl 22.10;3D: kl 18.45 (v.a. N); N kl 14.30“Ja nii see läheb”kl 15.10 (v.a. E, T, N); E kl 13.45, 18.15; N kl 17.30; P kl 19.20; R, L, K kl 21.15; T kl 21.55“Keelatud tants 5” 3D kl 13.50 (v.a. N), 16.15 (v.a. N), 19.00 (v.a. N), 21.00 (v.a. N); N kl 11.30, 14.40, 18.55“Khumba”  2D eesti keeles: kl 13.10 (v.a. N); N kl 11.45, 13.453D eesti keeles: kl 11.50 (v.a. N);2D vene keeles: kl 11.10 (v.a. N);3D vene keeles: N kl 16.20“Kuidas taltsutada lohet 2”2D eesti keeles: kl 11.30 (v.a. N);3D eesti keeles: N kl 13.15;3D vene keeles: kl 12.45 (v.a. N)“Patupuhastus: Anarhia”R, L kl 20.45; E kl 22.10; P kl 22.20“Seksivideo” kl 17.15 (v.a. T, N), 20.00, 22.30; T kl 13.45, 17.50; N kl 17.05“Teismelised ninjakilpkonnad”2D: kl 12.15 (v.a. N); N kl 11.403D: kl 14.30 (v.a. N), 16.45 (v.a. N), 19.30 (v.a. N), 21.30 (v.a. N); N kl 13.55, 16.40, 18.45, 21.003D vene keeles: kl 15.00 (v.a. N); N kl 15.30“Tormi silmas”kl 19.20 (v.a. P, T, N); N kl 14.20, 19.40;E kl 15.10; P kl 18.15, 20.20; T kl 19.55, 22.10; R, L, K kl 21.20“Tüdrukute seeliku all”R, L, K kl 18.15; P, E kl 21.15; T, N kl 21.40“Andja”N kl 18.30“Mängiks mente”kl 22.15 (v.a. P, E, T); N kl 19.55; P kl 21.45“Päästa meid kurjast”N kl 18.15, 21.50“Saja sammu teekond”N kl 19.00, 21.30Hobujaama, 5, TallinnEkraan“Lennukid 2”2D eesti keeles: kl 16.45 (v.a. T, N);N kl 17.00; T kl 11.15, 17.15;3D eesti keeles: kl 12.45 (v.a. T, N), 14.45 (v.a. T, N); N kl 13.00, 15.00; T kl 13.15, 15.15;2D vene keeles: T kl 11.20“Lucy”kl 14.00 (v.a. T, N), 21.00 (v.a. T, N); N kl 14.15; T kl 15.20, 22.15“Palgasõdurid 3”kl 18.45 (v.a. T, N), 21.30 (v.a. T); T kl 19.15, 22.00“Galaktika valvurid”kl 18.15 (v.a. T, N); T kl 19.30“Khumba”kl 12.00 (v.a. T, N); N kl 12.15; T kl 13.20“Teismelised ninjakilpkonnad”kl 16.00 (v.a. T, N); N kl 16.15; T kl 17.20“Andja”N kl 21.15“Mängiks mente”N kl 19.00“Saja sammu teekond”N kl 18.30Riia 14, TartuKino ArtisTutto Verdi: “Trubaduur”P kl 15.00“Tüdrukute seeliku all”T kl 11.00“Ja nii see läheb”K kl 11.30“Meeletu august”N kl 11.00Estonia pst 9, Tallinn

Solaris Kino “Lucy”R–T kl 15.20, 17.30, 19.45, 22.00;K kl 15.20, 17.30, 19.30, 22.00;N kl 15.20, 17.30, 22.20“Lennukid 2”3D eesti keeles: R–N kl 11.00, 13.10, 15.20, 17.30 ;3D vene keeles: R–N kl 11.20, 13.20“Palgasõdurid 3”R–N kl 14.00, 19.40, 21.50“Tormi silmas”R–K kl 17.45, 20.00, 22.10; N kl 17.45, 22.30“Teismelised ninjakilpkonnad”3D: R–N kl 11.30, 14.00, 16.30, 20.15 (va K)“Galaktika valvurid”3D: R–K kl 16.45, 19.00, 21.45; N kl 16.45, 22.10“Ja nii see läheb”R–N kl 18.00“Seksivideo”R–T, N kl 13.00, 19.30, 22.20; K kl 13.00, 20.15, 22.20“Keelatud tants”3D: R–N kl 15.15“Khumba”2D eesti keeles: R–N kl 11.00“Herakles”3D: R–N kl 11.45, 22.30 (v.a. N)“Ahvide planeedi koidik”R–N kl 15.15“Kuidas taltsutada lohet 2”3D eesti keeles: R–N kl 13.00“Mängiks mente”K kl 19.30; N kl 19.45“Päästa meid kurjast”N kl 22.15“Saja sammu teekond”N kl 19.00“Andja”N kl 20.00Estonia pst 9, Tallinn

 

NÄITUS

Adamson-Ericu muuseum“Põhjala lummuses. Eesti kunstnikud Põhjamaades” kuni 17.08Püsiekspositsioon: “Kunstnik Adamson-Eric (1902–1968)”Lühike jalg 3, Tallinn

Draakoni Galerii“Pisarate jõgi” Ene Luik, Kuni 23.08 Pikk 18, Tallinn

Eesti Maanteemuuseum“Näitus alkomeetritest”“Laadawärk”“186” Näitus Tallinna-Tartu maanteeajaloost„Reisimine autode ja mootorratastega 1960.–1980. aastatel”“Kogu elu teel”Eesti bussinduse arengutest 1970. aastatelPüsiekspositsioon: “Tee ajalugu!”Varbuse, Kanepi vald, Põlva maakond

Eesti Rahva Muuseumi näitusemaja“#Niisama linnas”, kuni 11.01.2015“Kodukoht”, kuni 17.08“1944. Meri läände”, kuni 05.10Püsinäitus:“EESTI. Maa, rahvas, kultuur”J. Kuperjanovi 9, Tartu

Eesti Rahva Muuseumi Postimuuseum“Ei saa üle Emajõest”, kuni 02.11Püsinäitus: “Iga ukseni päikeses ja sajus. Eesti rahvuslik postiametkond 90. Postis keelatud kaup”Rüütli 15, Tartu

Eesti Spordimuuseum“Baruto. 10 aastat Jaapanis”, kuni 30.09“Raio ja maailm”, kuni 31.08“Vaseaeg auhinnalaual”, kuni 31.08Rüütli 15, Tartu

Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseum“Kunsti ja tööstuse vahel. Kunstitoodete Kombinaat”, kuni 07.09“Disain kui eksperiment” Tõnis Käo,kuni 24.08“RHIZOPE. Kunst ja teadus - hübriidne kunst ja interdistsiplinaarne uurimus”, kuni 24.08Püsinäitus: “Ajamustrid 3”Lai 17, Tallinn

haus galerii“Rainer Kurm”, kuni 19.09Uus tn.17, Tallinn

Hiiumaa Muuseum - Pikk Maja“Villameri” Anu Raua vaibanäitus,kuni 31.10Vabrikuväljak 8, Kärdla

Hobusepea galerii“The Homunculus Collection” Kuraator Stacey Koosel (EST/CA), kunstnikud: Carla Castiajo (EST/PT), Hekla Dögg, Jónsdóttir (IS), Laura Kuusk (EST/FR), Camille Laurelli (FR), Carlos Lazarich (ES), Sten Saarits (EST), Michael Sell (USA), kuni 01.09Hobusepea 2, Tallinn

Kumu“Meie modernism. Eesti skulptuur 1960.–1970. aastatel”, kuni 23.11“Merike Estna ja mina kui maal”,kuni 02.11“Nikolai Triik. Modernismiaja klassikud”, kuni 28.09“Dialoogid lõpmatusega” Raul Meel, kuni 12.10Õueeksperiment: “Muthesiuse Kunstikõrgkooli üliõpilaste installatsioonid Kumu sisehoovis”, kuni 31.08Püsiväljapanek:Eesti kunsti klassika 18. sajandi algusest Teise maailmasõja lõpuni.Eesti kunst Teise maailmasõjalõpust taasiseseisvumiseniWeizenbergi 34 / Valge 1, Tallinn

Lennusadam Allveelaev “Lembit”, vesilennukid, paadid ja jahidVesilennuki 6, TallinnNiguliste muuseum“Rode altar lähivaates”, kuni 31.12.2015Püsiväljapanek:“Kirikukunst 13.–18. sajandist”,“Hõbedakamber: gildide, tsunftide, Mustpeade vennaskonna ja kirikuhõbevarad”Niguliste 3, Tallinn

NUKU muuseum“Lilled ja liblikad”, kuni 31.08Püsinäitused:“Ferdinand Veike ekspositsioon”“Nukuteatri ajalugu Eestis”“Eesti Riikliku Nukuteatri ajalugu”“Maailma nukkude saal”“Õuduste kelder”“Rekvisiitide, plakatite ja kavandite näitused”“Tähtede Võlv”“Nukutöökojad”“Auruteater”Lai 1, Tallinn

Pärnu Kunstnike Maja“Lauliku lapsepõlv” Hando Tamm, 21.08–20.09“In Graafika” festival, kuni 16.08Nikolai 27, PärnuPÄRNU LINNAGALERII RAEKOJAS“In Graafika” festivali näitus, kuni 23.08Uus 4, Pärnu

Tallinna Lastemuuseum“Lohe-draakon Leena koos sugulaste ja sõpradega” Airi Look`i autorinukud, kuni 28.09“Barbie’de lummuses. Kollektsiooninukud Maivi Kärgineni ja Rimonne Baltic kogudest”, kuni 28.09“Lasteraamatu “Silvia suveõhtujutud” illustratsioonide näitus”Kotzebue 16, Tallinn

TARTU KUNSTIMAJA“Rahvusvaheline skulptuurinäitus” Kuraatorid Jaan Luik ja Juhani Järvinen, kuni 24.08“Jaan Luik”, kuni 24.08“Aleksei Shatunov”, kuni 24.08Vanemuise 26, Tartu

Tartu Mänguasjamuuseum“Armastuslood” emotsionaalseid lugusid kallitest mänguasjadest, sõprusest ning armastusest, kuni 28.09Püsiväljapanek: Nukud ja mänguasjad, millega lapsed on läbi aegade siinmail mänginud. Lisaks on väljas kunstnikunukud ning maailma rahvaste traditsioonilised mänguasjad ja suveniirnukud, Eesti filminukudLutsu 8, Tartu

Tartu Ülikooli Kunstimuuseum“Peaasi on iluasi?”, kuni 31.10Püsiekspositsioonis on Kreeka arhailise, klassikalise ja hellenistliku perioodi skulptuuride kipsvalandidÜlikooli 18, Tartu

Uue Kunsti Muuseum“Mees ja naine” XXI aktinäitus,kuni 31.08Esplanaadi 10, Pärnu

Vaal galerii“Jaanika Peerna”, kuni 13.09Tartu mnt 80d, Tallinn

Vabaduse galeriiUrmas Orgusaar, kuni 26.08Vabaduse väljak 6, Tallinn

Viljandi Linnagalerii“Mäng” Eesti Maalikunstnike Liidu näitus, kuni 19.08Tallinna 11/1, Viljandi

Võru Linnagalerii“Andrus Rõuk, Aivar Rumvolt, Peeter Kaasik – ühisnäitus”, kuni 22.08Liiva 13, Võru

 

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt