Peter Thiel süüdistab Twitteri juhte liigses kanepi suitsetamises

Raido Neemre 17. september 2014, 21:18

Silicon Valley riskikapitalist Peter Thiel on tuntud oma terava keele tõttu ning ka oma hiljutises intervjuus ei valmistanud ta pettumust.

Thiel põrmustas oma intervjuus lisaks teistele ka Twitteri ja Apple’i.

"Twitterit on raske hinnata. Neil on suur potentsiaal, kuid see on kohutavalt halvasti juhitud ettevõte ja tõenäoliselt suitsetavad nad kõik seal pidevalt kanepit. Kuna see on aga nii soliidne frantsiis, siis võibolla see selle puhul isegi toimib,” märkis PayPali kaasasutaja ja Facebooki algne investor.

“Ma ei ole kindel, et nende juhtimist saaks kuidagi paremaks muuta. Tegevjuht ei saa sellistes ettevõtetes just palju muuta. Selleks peaks kõik vallandama ning uuesti alustama.”

Thiel tõstatas ka teise prominentse Silicon Valley debati, märkides, et Google aktsiatel läheb järgmise kümnendi jooksul tõenäoliselt paremini kui Apple aktsiatel.

Hoolimata Euroopa Liidu regulatsioonidest tulenevast kergest ebausaldusest, investeeriks ta siiski Googlesse.

Euroopa Komisjon püüab Googlet sundida muutma oma regulatsioone ning tegema lisamuudatusi oma otsingu algorütmis.

Apple risk seisneb tema sõnul selles, et ettevõte võib ühel hetkel kaotada nutitelefonide hinnastamise võimu ning tehnloloogiahiiu värskelt tutvustatud maksesüsteem ja Apple Watch ei pruugi olla piisavad muutmaks ettevõtte põhiolemust.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
25. September 2014, 18:48
Otsi:

Ava täpsem otsing