Aastaga tõusis tarbijahinnaindeks septembris 2,2 ja augustiga võrreldes langesid 0,2 protsenti. Statistikaameti andmetel vedas hinnatõusu toiduainete, eriti köögiviljade hinnakasv.

- Köögiviljade hinnad on tõusnud mitu kuud järjest
- Foto: Julia-Maria Linna
Sealhulgas kaubad olid 1,4 ja teenused 3,5 protsenti kallimad kui aasta tagasi, teatas statistikaamet. Kaupade ja teenuste administratiivselt reguleeritavad hinnad on möödunud septembriga võrreldes langenud 0,6 ja mittereguleeritavad hinnad tõusnud 2,9 protsenti.
Seotud lood
Ettevõtete jaoks tähendab iga seisma jäänud sõiduk kaotatud aega, katkiseid graafikuid ja lisakulu. Kui ettevõtte autopark koosneb mitmest sõidukist, võib isegi tavapärane hooldus või hooajaline rehvivahetus muutuda logistiliseks väljakutseks. Just siin tuleb mängu uus lähenemine – mobiilne autoteenus, mis liigub ettevõtte juurde kohale.