Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Töötukassa abi on küsinud 2258 ettevõtet
Töötasu hüvitise avalduste vastuvõtt algas esmaspäeva hommikul, teisipäeval kella 16 seisuga oli raha taotletud 12 758 töötajale.
Turistid Tallinna lennujaamas enne piiride kinni panemist. Koroonakriis on eriti valusalt löönud turismisektori tööandjaid.
Foto: Andras Kralla
Abi oli palunud 2258 tööandjat ja keskmiselt oli iga tööandja küsinud abi 5,65 töötajale. Ühele inimesele abi küsivaid taotlusi oli 909, mis teeb 37,6 protsenti avaldustest.
Scandagra viljaäri juht Marge Pähkel selgitab, kuidas globaalsed ilmastikunüansid, dollarikurss ja fondide ootused kujundavad nisu hinda. Kuigi maailma nisuvarud kasvavad – prognoositakse lausa 10 miljonit tonni lisasaaki –, on turu meeleolu kõikuv. Üksainus külmalaine Venemaal või kuivus Hiinas võib tõsta hindu või tekitada turgudel paanikat.