Pool sajandit vana pereettevõte: Pereliikmetele me järelandmisi ei tee
Pea poole sajandi tagusesse aega ulatuval kütuse jae- ja hulgimüügiga tegeleval pereettevõttel Terminal Oil Grupi üheks edu saladuseks on uute põlvkondade poolt tulev julgus võtta riske
Tallinn (EST). Foto: Andras Kralla, Äripäev/Scanpix Baltics
Foto: Andras Kralla
Sel korral on külas kütuseettevõte Terminal Oil Grupp teise generatsiooni esindajad, kelle teekond ärisse algas juba ajal, mil vennad olid alles väikesed.
Kodulehe tegemine on paljudele tundunud keerulise ja ajamahuka projektina. Veel hiljuti käis see nii, et palgata tuli veebidisainer, kes rääkis justkui arusaamatus haldjakeeles, esitas seejärel uhke arve, kuid lõpptulemus polnud ikkagi päris see, mis vaja. Õnneks on need ajad tänaseks lõplikult möödas ning oma veebilehe saab luua igaüks ise disainerit, arendajat või tehnilist tuge omamata.