Juhan Lang • Indrek Mäe • 6. detsember 2016 kell 14:30

Ühisrahastuse võlud ja valud: Fundwise

Fundwise'i asutaja Henri Laupmaa.  Foto: Eiko Kink

Kuidas näeb välja osaluse vastu ettevõtetesse investeerimine, millistel tingimustel saab Fundwise'i kaudu raha kaasata ning miks oleks kriis neile kasulik, on vaid mõned küsimused, millele vastab tänases saates Fundwise'i asutaja Henri Laupmaa.

Ühisrahastuse konverents

Esimene rahakaasajatele suunatud konverents toimub 11. aprillil

Asukohaks innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektory

Kohal on nii Estateguru, CrowdEstate, Funderbeam, Fundwise, kui Investly

Töötubades jagatakse kogemusi sellest, mismoodi saab väga hea kampaania abil vajalik investeering kokku.

Täpsem info ja registreerimine siin ning Facebookis.

 

X

Tegemist on neljanda saatega sarjast, mille raames kutsume saatesse "Äripäev eetris" kõik ühisrahastusplatvormide esindajad. Nii on potentsiaalsetel investoritel ja rahakaasajatel võimalik saada vastused oma küsimustele ning luua laiem pilt ühisrahastusest kui investeerimisvõimalusest. Täpsemalt sellest, mida üks või teine platvorm endast kujutab ning milliseid investeerimisvõimalusi pakub. Juttu tuleb ka riskidest ühisrahastuses.

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris. Nende hulgas on ka esimene ühisrahastuse teemaline saade Estategurust.

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

Hetkel kuum