Juhan Lang • 3. jaanuar 2017 kell 7:15

Aktsiatega rikkaks saamise õpetus

Rikkaks saamisest vestlevad investeerimisõpikute autor Jaak Roosaare ja Investeerimisklubi eestvedaja Marko Oolo.  Foto: Stella-Kaisa Kanemägi

Investor ja investeerimisteemaliste menuraamatute autor Jaak Roosaare esitles hiljuti oma uut teost „Aktsiatega rikkaks saamise õpik“ ja vastas fännide küsimustele.

Juba mõnda aega finantsvabadust nautiv investor rääkis muu hulgas sellestki, mis on teda ajendanud raamatuid kirjutama, milliseid väärt õppetunde on ta raamatute kirjutamise ja kirjastamisega saanud ning kui tulus äri on rikkaks saamise õpikute kirjutamine tema jaoks olnud.

Lisaks kuuleb saatest, mida on Roosaare raha kohta õpetanud enda 7aastasele pojale, aga ka sellest, mida võiks investeerimishuvilised „Aktsiatega rikkaks saamise õpikust“ õppida. Saade on salvestatud 19. detsembril Investeerimisklubi Tallinnas korraldatud raamatuesitlusel.

Loe ka, missugune on 25aastaselt miljonäriks saanud Jaak Roosaare hinnangul lollikindel rikkaks saamise valem ja millised on tema 14 soovitust neile investeerimishuvilistele, kes finantsvabadust ära ei põlga.

Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula www.aripaev.ee/eetris.

“Äripäev eetris” podcast'i saab kuulamiseks tellida iTunesis või kasutada RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida siit.

Hetkel kuum