Need teemad said veebruaris Äripäev Eetris kuulajatelt enim tähelepanu. Siin on viis saadet veebruarist, mis kuulamist väärivad.
- On kuum - miljonid eurod leitakse loetud minutitega. Foto: Shutterstock
Kuu populaarsemate saadete tipus troonib ühisrahastus ja see, miks jõukate eraisikute investeeringuid juhtivad sealt eemale hoiavad. Kas inimesed üldse mõtlevad ka, kuhu oma raha panevad, küsis Swedbanki privaatpanganduse juht Tarmo Tanilas kiirelt rahastuse kogunud kinnisvaraprojekti tõttu. Miks ta ise sealt eemale hoiaks, selgub saatest.
On üks investeerimisvaldkond, kus igal päeval võivad osaks saada suured võidud ja kaotused. Mis see on, sellest räägivad päevakauplejad Marek Kallin, Tõnis Hirvoja ja Nelli Janson.
Raivo Hein pajatas, kuidas patuaktsiad on lollikindel rikkuse valem. Mis need on ja kuidas tema neilt teenib, sellest tuleb juttu saates.
Samuti läksid kuulajaile korda presidentide rahakotid. Millal Toomas Hendrik Ilves lõpuks oma kodutalu toetuse maksumaksjale tagasi maksab? Kas Kersti Kaljulaid peaks Euroopa kontrollikojast saadavast rahast loobuma? Kuula saatest.
Krüptoraha ekspert ja Eesti Krüptoraha Liidu juhatuse liige Asse Sauga räägib seekordses saates, miks peaks kaaluma krüptoraha ostmist.
Eelmisi ja järgmisi Äripäeva veebiraadio saateid kuula
www.aripaev.ee/eetris.
“Äripäev eetris”
podcast'i saab kuulamiseks tellida
iTunesis või kasutada
RSSi (paremklikk ja kopeeri link) meelepärases meediaesitajas. Saadet saab mp3-failina alla laadida
siit.
Seotud lood
Turvasüsteemid toodavad igapäevaselt suurtes kogustes infot. Läbi tänapäevaste nutikate lahenduste saab neid andmeid üha kiiremini töödelda. Selle abil on võimalik näiteks läbi
valve- ja läbipääsusüsteemide tuvastada inimeste käitumises anomaaliaid ja hinnata reaalajas võimalikke riske. See on vajalik ettevõtetele, kes pakuvad elutähtsaid teenuseid ja võivad on ärisaladuse või andmete lekkimise korral saada suurt kahju.