10. aprill 2015 kell 7:45

See on üks talumatult s... lugu

Riigikogu liige Mihkel Raud (SDE).  Foto: Raul Mee

Esimesi elamusi riigikogus kirjeldab Facebookis Sotsiaaldemokraatliku Erakonna liige Mihkel Raud muusikuelust pärit analoogiaga, miks poliitikuelus halva mängu juurde head nägu teha.

Singer Vingeri laul "Aino" on üks talumatult s... lugu, aga ma mängin seda igal kontserdil, sest bänd on niimoodi lava taga kokku leppinud ja kuigi ma tahan iga kord selle loo ajal peldikusse minna, ei tee ma seda, sest mulle mu bänd meeldib (kui see neetud "Aino" ihalus välja arvata) ning ma ei taha keset mängu garderoobi marssides publikule vastupidist signaali saata.

Ma tahaksin tegelikult mängida "Oi bljäädi", aga suurema osa publiku jaoks on see üks ropp ja mõeldamatu laul ja suurem osa inimesi haaraksid südamest, kui me selle praktiliselt paariaks kuulutatud rifi keset viisakate ja isamaaliste inimeste firmapidu lendu laseksime. Aga ühel päeval me seda teeme. See päev saabub siis, kui publik "Aino, Aino, Aino!" asemel "Oi bljäääääääd!" skandeerima hakkab. Vaikselt juba skandeeribki, sest tüdimus "Ainost" kasvab iga päevaga. Me mängime seda veel aastakese, (võibolla isegi vähem) kuni pidurdamatu oksendamiseni ja siis ehk jõuab publikuni (ja mis veel olulisem – minu mõnede bändikaaslasteni), et tegelikult on "Oi bljääd" üks täiesti korralik, kuigi ehk natuke punk lugu.

Mihkel Raud kirjutas kommentaari Facebookis vastuseks Ivo Rulli esitatud küsimusele: Miks hääletasid valitsuse poolt, kus ruulib Kristen Michal?

Autor: Mihkel Raud

Hetkel kuum