Tähelepanu! Artikkel on enam kui 5 aastat vana ning kuulub väljaande digitaalsesse arhiivi. Väljaanne ei uuenda ega kaasajasta arhiveeritud sisu, mistõttu võib olla vajalik kaasaegsete allikatega tutvumine
Elkond Liebmann: põhimõte versus põhimõte. Vene tants Euroopas
Kui vastuollu satub kaks kategoorilist põhimõtet, on väga keeruline valida, kumb neist on “õigem”, kirjutab Venemaa hääleõiguse taastanud Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee otsuse valguses Delovõje Vedomosti poliitikavaatleja Elkond Liebmann.
Elkond Liebmann.
Foto: Liis Treimann
Euroopa Nõukogu Parlamentaarne Assamblee (ENPA) võttis 118 poolt- ja 62 vastuhäälega vastu resolutsiooni taastada Venemaa delegatsiooni õigused assambleel täies mahus – sealhulgas õiguse hääletada ja võimaluse olla valitud juhtivatesse ametitesse. 10 riiki jäid erapooletuks. Kõik Eesti saadikud hääletasid resolutsiooni vastu ja välisminister Urmas Reinsalu mõistis assamblee otsuse viivitamata hukka.
Euroopa Nõukogu Parlamentaarne Assamblee taastas Venemaa volitused liiga vara, aga see ei tähenda, et Euroopa kohtleks edaspidi Moskvat siidkinnastes, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Euroopa Nõukogu Parlamentaarse Assamblee (ENPA) otsus taastada Venemaa hääleõigus nõrgestab Euroopa ühtset välispoliitikat, olgugi et Euroopa Nõukogu on Euroopa Liidust erinev organisatsioon, kirjutab Euroopa Parlamendi liige Urmas Paet (Reformierakond).
Euroopa Nõukogu Parlamentaarne Assamblee taastas Venemaa volitused liiga vara, aga see ei tähenda, et Euroopa kohtleks edaspidi Moskvat siidkinnastes, kirjutab Äripäev juhtkirjas.
Internetiühenduse olulisust on raske üle hinnata – see on nüüdseks nagu enamiku ettevõtete selgroog. Ühenduse tõrkumine võib töö täiesti seisata ning tuua kaasa tuhandeid või isegi kümneid tuhandeid kahju. See mõjutab tööviljakust, küberturvalisust, kliendikogemust, töötajate rahulolu – ning võib hakata pärssima isegi ettevõtte arengut.