Kui valitsus jääb enesele kindlaks ja ei kärbi käimasolevas kriisis ruttu kõrgepalgaliste riigitöötajate töötasu, riskib ta klassiviha puhangute tekitamisega, kirjutab Äripäeva peatoimetaja Meelis Mandel.

- Meelis Mandel
- Foto: Raul Mee
Väga paljud inimesed Eesti saavad järgnevatel kuudel väga valusasti pihta. Nagu ikka, on nad ka tavaolukorras kaitsetumad, nüüd aga tuleb see vahe veel selgemalt välja. Lasterikkad pered, väiksema sissetulekuga inimesed võivad kaotada niigi vähesest veel suure osa.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Küberkuritegevus on kasvanud maailma suuruselt kolmandaks majanduseks ning Eesti ettevõtted ei jää rünnakute sihtmärkidest puutumata. Ainuüksi viimase aastaga on mõjuga intsidentide arv Eestis kasvanud ligi kaks korda.