Jaak Roosaare • 11. mai 2017 kell 4:45

Kõige põhjalikum eestikeelne kauplemisõpik

Jaak Roosaare sõnul avastas ta juunis esimest korda Eestis üles astuva üleilmsete kauplemisteemaliste bestsellerite autori Alexander Elderi tänu oma pikaajalisele eeskujule Seppo Saariole.  Foto: Andras Kralla

Alexander Elderi raamat "Börsikauplemine kui elatusallikas" on ilmselt kõige põhjalikum eestikeelne kauplemisõpik kirjutab investor Jaak Roosaare peagi Eesti lugejate ette jõudvast üleilmsest bestsellerist.

Väärtpaberiturgudel kauplemine tundub paljudele ahvatlev võimalus kergesti rikastuda.

Tegelik elu on sootuks teine, enamik kauplejaid kukub läbi ning kaotab oma raha. Alexander Elderi raamat on ilmselt kõige põhjalikum eestikeelne kauplemisõpik, mis annab ülevaate eri strateegiatest ning näiteks kapitali juhtimise reeglite olulisusest.

Palju tähelepanu on pööratud tehnilisele analüüsile ja emotsioonide kontrolli alla saamisele. Mina sain seda raamatut lugedes üsna kiiresti aru, et kauplemine pole minu jaoks. See teadmine on aidanud mul kokku hoida tuhandeid eurosid.

Raamat "Börsikauplemine kui elatusallikas"

Autor: Alexander ElderIlmub: 22.05.2017Kirjastus: AS ÄripäevLehekülgi: 318Raamatu väljaandmist toetavad LHV ja Admiral MarketsLoe rohkem SIIT.

Allikas: Äripäeva raamatuklubi

Hetkel kuum