8. veebruar 2018 kell 7:00

Siim Kallas soovib uut IMEt

Siim Kallas ja Igor Rõtov Äripäeva raadio stuudios.  Foto: Andres Haabu

Siim Kallas ja Jaan Pilllesaar rääkisid Äripäeva uue meediaprojekti avasaates, miks on vaja Eestile uut IME programmi, samalaadset, mis tõi meile läbimurde 30 aastat tagasi.

Tuletasime kuulajatele meelde, kuidas tookord IME teoks sai ning arutasime, millist IMEt me peame Eestis täna tegema, et oleksime edukad ka aastal 2030.

Nii Kallas kui ka Pillesaar olid ühel meelel, et sissetallatud rada mööda edasi minemine viib meid rappa ning Eesti vajab karjuvalt uusi ägedaid algatusi. Saadet juhtis Igor Rõtov.

Viimase aja avalikus debatis räägitakse üha rohkem vajadusest teha riigi edukaks toimimiseks uusi radikaalseid reforme. See ongi ajendanud Äripäeva käivitama temaatilist saatesarja „Isemajandav Eesti“. Kahekümnes saates kajastame aasta jooksul riigi ja erasektori koostöövõimalusi julgelt ja ilma tabudeta. Saadetesse kutsume parimaid eksperte ja arvamusliidreid vestlema ja väitlema reformide vajalikkuse ning teostamise võimalikkuse üle.

"Isemajandava Eesti" meediaprojekti toetavad Ellex Raidla, Ülemiste City ja Teenusmajanduse koda. Kutsume kõiki lugejaid saatma oma mõtteid ja vastukajasid meiliaadressile ime@aripaev.ee.

Hetkel kuum