Seekordses Äripäeva raadio saates "Fookuses tark tööstus" on juttu küberturvalisusest. Ehk järjest digitaalsemaks ja automatiseeritumaks muutuv ettevõtlus muutub väärtusahelas järjest enam väärtuslikuks, kuid teisalt ka haavatavamaks.

- Riigi Infosüsteemi Ameti juht Margus Noormaa räägib saates, et asjade interneti kõikidest ohtudest ei ole ettevõtjad veel teadlikudki.
- Foto: LIIS TREIMANN
Küberturvalisuse intsidente kaardistav riigi infosüsteemi amet rõhutab igal aastal, et pole olemas valdkondi, mida ei saaks küberintsidentidega mõjutada. Kuigi Euroopas on juba näiteid digikanalite kaudu seisatud tehastest, siis sellised ja miljoneid eurosid lunarahaks nõudvaid ründeid ei ole Eesti ettevõtete vastu tehtud. Veel ei ole tehtud, ütleb intervjuus Riigi Infosüsteemi Ameti juht Margus Noormaa.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Nestel on Eesti turul pikk ajalugu, mis ulatub aastasse 1989. Uue Neste Express kontseptsiooniga, mida Neste tutvustas avalikkusele 1. septembril, muutus tankimine kõigis 61 Eesti Neste Express tanklas lihtsaks, mugavaks ja kiireks.