21. mai 1997 kell 22:00

Okifax sobib koju ja kontorisse

Okifax 360 on kiire, töökindel ja mitmekülgne kontorikombain, mis ühendab endas telefoni, automaatvastaja ja faksi. Ühe A4-formaadis lehe saatmiseks kulub ainult 15 sekundit.

Väikeste mõõtmete ja kaasaegse disainiga Okifax sobib igasse kodusse või kontorisse.

Okifax 360 väljatöötamisel peeti silmas vajadust muuta kommunikatsioon ökonoomsemaks: näiteks võimaldab ajaliselt programmeeritav faksisaatmine saata fakse soodustariifi ajal.

Kasutusmugavust tõstavad ka sellised funktsioonid nagu numbri automaatne taasvalimine, võimalus valida numbrit ja kõnelda toru tõstmata (nn käed-vabad-süsteem) ning 30 kiirvalimismälu enimkasutatavate numbrite salvestamiseks ja valimiseks, samuti vedelkristallpaneel, elektrooniline telefoniraamat, milles on nimed tähestikulises järjekorras.

Lihtsate kasutusomadustega Okifax 360 salvestab kõik sissetulevad teated digitaalselt, vältides defektse lindi probleemi. Peale selle on seadmel personaalne postkast, mis võimaldab konfidentsiaalseid teateid vastu võtta kuni kolmel isikul. Vastajasse jäetud teadete kuulamine on lihtne ja turvaline. Tänu spetsiaalsele tugisüsteemile on numbri valimine ja kõnelemine võimalik ka voolukatkestuse korral.

Hetkel kuum