23. detsember 1998 kell 22:00

Spordiklubi basseinist avaneb miljonivaade merele

Jaanuari algul ametlikult avatav Status Club asub valmivas Al Mare keskuses Kopli lahe kaldal. Suurepärase merevaatega Status Clubi keskmeks on suur helesinine bassein, mis on madalamast servast 110 ja kõrgemast 170 cm sügav. Basseini kõrvale mahub väike ümmargune jaheda veega mullivann ning tagaseinas seisavad puust toolid puhkamiseks.

Ujulasse sisenetakse tavaliselt läbi du?iruumide ja garderoobide. Du?iruumi pilgupüüdjaks on halli-

mustrilistel seintel rippuvad vasevärvi segistid. Nii meeste kui naiste garderoobi puidust riietuskappide juurde mahub korraga ligikaudu 100 inimest riietuma.

Garderoobidesse omakorda sisenetakse sinise ja rohelisega kujundatud fuajeest, mille keskel ilutseb põrandasse lõigatud kompassi kujutis.

Kogu sisekujundust läbivaks motiiviks peakski olema purjekas. Ruumide tammelaudadest põrandad ja illuminaatorisarnased aknad siseseintes ja -ustes on määratud rõhutama mereteemat.

Põranda- ja seinavalgustusega vestibüüli tagumine osa on kujundatud väikeseks õdusaks kohvikuks, mille klaaslaudade taga helerohelistel toolidel saab treeningu vaheajal aega veeta.

Kohviku kõrval klaasseina taga asub korvmööbliga klubiruum, kus saab lehti lugeda. Ülemiselt korruselt sisenetakse ujulat neljast küljest ümbritsevale rõdule, kuhu on sisustatud jõusaal.

Ülemisel korrusel on veel squash' i- ja aeroobikasaal. Terrass on kavas kasutusele võtta suvel.

Hetkel kuum