24. veebruar 1999 kell 22:00

Tallinn pakub mammutsaale

Estconde Invest maalilises Kadriorus pakub kaht konverentsiruumi. Ruume saab kasutada ka banketiks ja vastuvõtuks. Lisaks konverentsiruumidele pakutakse siin puhkekompleksi sauna, basseini ja kaminaruumiga.

Puhkekompleksi kasutamise hinna sisse kuuluvad vannilinad, pesemisvahendid ja kaminapuud. Eraldi võimalus on üürida saun koos banketiruumiga 20 inimesele: tund 885 kr. Kaks seminariruumi ja puhkekeskus tunniks maksab 1180 krooni.

Sakala keskuse tehniliste vahendite valik on rikkalik: peale ruumi üüri sisse kuuluva tehnika on lisatasu eest võimalik veel kasutada slaidiprojektorit (190 kr päev), videokomplekti (380 kr), CD mängijat (250 kr), minidiski (300 kr), 35mm filmiprojektorit (300 kr), ekraani (120 kr), mikrofone (120--350 kr), võimendust (800 kr). Kasutada saab laualippe, välislippe, lipulinnakut, stende, klavereid.

Rahvusraamatukogu pakub lisateenustena muu hulgas sünkroontõlget, võimendust, sekretäritööd, pressiteadete koostamist. Arvuti kasutamise, kutsete, siltide, konverentsimappide valmistaja ning fotograafi ja lilleseadja teenuste hinnad on kokkuleppelised.

Kaubandus-tööstuskojal oma toitlustuskohta ei ole, aga vanalinnas on söögikohti piisavalt. Konverentsiruume kasutavad eelkõige kaubandus-tööstuskoja liikmed oma ettevõttesiseste koolituste läbiviimiseks. Palju korraldatakse toote või ettevõtte esitlusi. Siinsete saalide kõrgaeg on septembrist maini.

Autor: Tiina Salumäe

Hetkel kuum