ÄP fototoimetus • 12. august 1999 kell 22:00

Margarita vallutab kliente suurepärase menüü ning meeldiva teenindusega

E--P kl 11--24

kohti ruumis sees 65,

väljas 30

tasuta parkimise võimalus

Pärnu, Akadeemia 5

info (244) 3 09 29

Pärnu südalinnas asuv uus söögikoht Mõnus Margarita on nagu üllatusmuna. Toidukoha väline kest on räämas ja hall, kuid sisemus pakub kuhjaga ilusaid sisustuselemente, hubasust ning head kõhutäit.

Eriti paksu rahakotti uus söögikoht ei nõua. Supi saab Mõnusas Margaritas tellida 15 krooni eest, praed jäävad hinnavahemikku 38--279 krooni. Kõige kallim põhiroog Margarita Fiesta (279 kr) on mõeldud söömiseks kahele.

Kuigi koht on küllaltki uus, on paiga külastajatel juba välja kujunenud oma lemmikroad. Kõige rohkem tellivad külastajad söögikoha omanike sõnul grillitud loomaliha (105 krooni) ning seafileed apelsinilõikudega (63 krooni). Toit serveeritakse härjakujulisel pannil ning lauale asetades see lausa susiseb ja praksub.

Kes eelistab kergemat einet, saab valida nelja salati vahel, mille hinnaskaala jääb vahemikku 16--55 krooni. Maiustamise eest tuleb rahakotti kergendada 20--35 krooni võrra. Mõnusas Margaritas ei jää söömata taimetoitlased ning kõhu saab täis ka külastaja, kelle maitse-eelistus liha asemel kalale langeb.

Päris oma menüü saab sööma tulnud pisipõnn. Temagi võib valida päris mitme lasteroa vahel ning kui valik tehtud, tohib toidusedeli ära värvida ja mälestuseks koju kaasa viia.

Mõnusa Margarita sisekujundus peegeldab leidlikku fantaasiat.

Autor: ÄP

Hetkel kuum