Mäkitorppa netikodu kajastab sidetrende

Indrek Kald 25. jaanuar 2001, 00:00

Mobiilimüüja Mäkitorppa kodulehelt leiab pikad ja põhjalikud artiklid Eesti ja maailma sidetrendidest ning hulga kasulikke nõuandeid.

Nii laia teemakäsitlust telekommunikatsioonivaldkonna uudiste ja suundumuste koha teistelt Eesti sideteemalistelt interneti lehekülgedelt veel ei leia. Veebilehel antakse nõu nii kodulehe lugejate tõstatatud küsimustes kui mobiilsides parajasti päevakorral olevate teemade kohta.

Mäkitorppa kodulehel on enim kommenteeritud, enim vaadatud ja enim hinnatud mobiilide edetabelid. Kuigi Mäkitorppa müügis domineerivad Nokia telefonid, troonivad kodulehe külastajate poolt hinnatud aparaatide pingerea esikolmikus Ericssoni telefonid.

Eraldi lehekülg tutvustab äriklientidele suunatud teenuseid. Kuna Mäkitorppa müüb Radiolinja liitumisi, siis pakutakse ettevõtjast kliendile muuhulgas soodsamaid minutihindu.

Müügisaalist saab valida nii Nokia kui Ericssoni telefonide seast ja esitada alates järgmisest esmaspäevast samas ka tellimuse. Lisaks tutvustatakse uudistooteid koos hulga kommenteerivate artiklitega. Oma kommentaare saab kõigi müüdavate telefonide kohta avaldada ka iga kodulehe külastaja.

Kodulehe plussiks on suur hulk erinevaid linke internetis asuvate sidematerjalide juurde ? tasuta lühisõnumite saatmiseks, helinate salvestamiseks interneti vahendusel, sidealastele foorumitele.

Mäkitorppa uuel kodulehel on igaühel peatselt võimalus liituda mobiiliteemalise jututoaga, kurtmaks muret või jagamaks rõõmu kas tavalise sidehuvilise või näiteks Mäkitorppa tehnilise töötajaga.

See kodulehekülg on esimesi katseid tuua tavalised mobiilikasutajad oma probleemidega internetti, kus Mäkitorppa spetsialistid neid aidata saavad. Abile viitab ka jututoa nimi, Mäkitorppa mobiilipolikliinik.

Vabaks ajaks pakub Mäkitorppa koduleht linki levist välja. Seal asub üks kiiret reaktsiooni nõudev arvutimäng, samuti saab tõmmata Mäkitorppa ekraanisäästjat. Jaanuarikuu jooksul pääseb Mäkitorppa veebiküljelt ka mobiiliteemalise fotovõistluse lehele.

Üldmuljelt on Mäkitorppa kodulehekülg Eesti sidefirmade seas kindlasti üks sümpaatsemaid ning inforohkemaid. Koduleht on kujunduselt rahulik ja sisult hästi süstematiseeritud. Kui miinustest rääkida, siis on Mäkitorppa netikodu viimase paari kuu jooksul tihti muutunud ega tundu ka praegu olevat veel täisküps.

www.makitorppa.ee

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    25. November 2011, 11:04
    Otsi:

    Ava täpsem otsing