Ülevaade tänastest ajalehtedest

28. mai 2004, 08:16

Eesti Päevaleht:

Tallinna linnavolikogus opositsioonis oleva Res Publica esindajad kinnitavad, et neil on koos vajalikud poolthääled linnapea Edgar Savisaarele umbusalduse avaldamiseks, võimuvahetust takistab vaid kõigile osapooltele sobiva uue linnapeakandidaadi puudumine.

Euroopa suurim odavlennufirma Ryanair laieneb, ostes järgnevatel aastatel ligi 100 uut lennukit, mille meeskondades saab tööd ka 50 eestlast. Firma ei ole maha matnud ka Eestisse lendamise plaani, kuigi Tallinna lennujaama kasutamist on seni liiga kalliks peetud.

Tuleva aasta riigieelarve üldpõhimõtted paika pannud valitsus kavatseb riigikassasse kogunevad lisamiljonid suunata haridusse ja teadusesse, mis lubab jaanuarist maksta õpetajatele suuremat palka.

Aina rohkem purjuspäi autoga avarii teinuid väidab avariipaigalt põgenemise järel, et nende auto oli enne avariid varastatud, ja satub valeavalduse esitamise tõttu kriminaalsüüdistusega kohtupinki.

Postimees:

Huvigruppide hinnangul ei pea valitsus toidukaupade madalama käibemaksu vastu võideldes silmas inimeste huve, vaid mõtleb kitsa elanikegrupi heaolule.

Riknenud kartulisalat, pesemata põrandad ning jalgupidi köögilaual tatsuvad remondimehed on vaid mõned näited, miks on tervisekaitsjad tänavu toidukäitlejaid trahvinud poole rohkem kui mullu.

President Arnold Rüütel sõidab juuni algul koos suure saatjaskonna ja äridelegatsiooniga Kasahstani visiidile, kus ärimehed loodavad muu hulgas leida turgu piimapulbrile ja hõbesokkidele.

Pärnu Postimees:

Aktsiaselts Pärnu Sadam sai mullu 11,01 miljonit krooni kasumit, mis on ligi 5,5 miljonit krooni vähem kui 2002. aastal. Käive vähenes 42,4 miljonilt 39,7 miljoni kroonini.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing