Ülevaade tänastest ajalehtedest

14. september 2006, 08:38

Eesti Päevaleht:

Arnold Rüütli Nõukogude-aegsest tegevusest äsja valminud filmi autori Vahur Laiapea sõnul on kummastav, kui erinevaid mõtteavaldusi president lühikese aja jooksul on esitanud.

Eesti üks tuntumaid talunikke, Kadarbiku talu peremees Ants Pak haub plaane hakata tootma köögiviljast bioetanooli, mida saaks kasutada autokütusena.

Ligi 70 000 inimest käib ülekoormatud perearsti juures või pole omale üldse arsti leidnud.

Eesti Panga presidendi Andres Lipstoki hinnangul ei tee keegi keskpanga 233 töötajast mõttetut tööd ning Eesti Panga regulaarsed hoiatused majanduse ja laenuturu ülekuumenemise osas aitavad paljudel oma laenuriski objektiivselt hinnata.

Postimees:

Kuigi juba kuus aastat peavad ettevõtted koostama analüüsi ohtudest oma töötajate tervisele, selgub tööinspektsiooni uuringust, et sellega tegeleb vaid ligi kolmandik tööandjaist.

2003. aastast tegutsev OÜ Mosaic ootab, et Eesti suurim rõivatööstus Baltika lõpetaks nendega sama nime kasutamise oma poodide logona. Nimevaidlusega tegeleb patendiamet.

Kevadel Eesti meistriks kroonitud korvpalliklubi BC Kalev/Cramo tahab Tallinna Rocca al Mare suurhalli naabrusse rajada uue spordikompleksi, kuhu mahuks kaheksa korvpalliväljakut ning kus oleks ka meditsiinikeskus, jõusaal ja sportlashotell.

Tallinn kavatseb kultuuripealinna projekti elluviimiseks luua sihtasutuse, millesse kaasab riigi, erafirmad ja mittetulundusühingud. Seni projekti vedanud, kontserdikorraldusfirma BDG juht Peeter Rebane sihtasutuse juhiks ei kandideeri.

Sakala:

Viljandi linnavalitsus andis esmaspäeval loa ehitada linna jäähall, aga eeltööde tõttu oli varasem tühermaa muutunud ehitustandriks juba augustis.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
10. November 2009, 00:00
Otsi:

Ava täpsem otsing