Tallinna Äripank laiendab kontorivõrku

18. september 2006, 14:25

Tallinna Äripank avab homme, 19. septembril
Tallinnas, Estonia puiesteel oma kolmanda pangakontori.

Tallinna Äripanga juhatuse nõuniku Viljar Veskiväli sõnul on uue kontori avamine tingitud panga kasvust. “Viimase aasta jooksul on eraisikutest klientide arv kasvanud viiendiku võrra, ühest kontorist Tallinnas on jäänud väheseks,” ütles Veskiväli.

“Lisaks on meie klientuuri seas ka hulgaliselt vanemaid inimesi, kes eelistavad internetipanga asemel pangakontoris ülekandeid teha,” lausus Veskiväli. “Oleme viinud teenustasud suurte konkurentidega võrreldes madalamaks ja deposiidi soodsaimaks turul, samuti on meie internetipanga kasutamine tasuta, mis kõik on ka klientide arvu kasvatanud,” tähendas Veskiväli.Uues teenindussaalis Estonia tn 5 asub pangateenuste osutamiseks kokku kolm teenindusboksi. Lisaks asuvad kontoris väärisasjade hoidmiseks hoiulaekad.

Tallinna Äripank on vanim tegutsev kommertspank Eestis, mis alustas tegevust 15 aastat tagasi, 1991. aasta detsembris. Tallinna Äripank on keskendunud eelkõige väike- ja keskmistele ettevõtetele ning eraisikutele panga- ja finantsteenuste pakkumisele. Lisaks pangale kuuluvad Tallinna Äripanga kontserni ka tema tütarettevõtted TBB Liisingu AS ja TBB Kinnisvara AS.

Tallinna Äripanga kasum ulatus käesoleva aasta esimese kuue kuuga 27 miljoni kroonini.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
18. September 2006, 14:27
Otsi:

Ava täpsem otsing