Ärilaused

06. oktoober 2006, 12:02

Häid ütlemisi reedel, 6. oktoobril ilmunud
ajalehtedest.

"Mida siin rääkida, kiire on, tööd on vaja teha ja raha teenida," maa-ameti skandaalsete tehingute pärast vahi all olnud ettevõtja Tullio Liblik, Äripäev.

"Ma kaotasin 15 miljonit eurot, aga pärast seda oli mul hea tööd teha, sest ma ei pidanud raha pärast muretsema. Mu naine küll nii rahul polnud," Soome tippdisainer Ristomatti Ratia, Äripäev.

"Ma ei mõista, mis sundis parimas poliitikueas, silmnähtavalt aktiivse hoiakuga Toomas Hendrik Ilvest sinna Kadrioru "kuldsesse puuri" pugema?" kolumnist Mihkel Mutt, Eesti Päevaleht.

"Oleks ammu aeg see pätikari kinni panna, siin on ilmselge korruptsioon," ettevõtja Marcel Vichmannile kuuluva OÜ Amina juhatuse liige Toomas Toomjõe, kommenteerides maa-ameti maadevahetuse skandaali. Aminal ei õnnestunud Kapo uurimise all olevaid tehinguid teha. Eesti Päevaleht

"Pensionisammaste peaküsimus on armukeste ja abikaasade duell. Suremuse prognoosi järgi ei näe enam kui neli keskmist statistilist Eesti meest kümnest oma pensionipõlve," Postimehe ajakirjanik Andrus Karnau, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
06. October 2006, 12:00
Otsi:

Ava täpsem otsing