Ärilause: sotsid ajaks riigi pankrotti

Aili Sandre 13. veebruar 2008, 11:27

Lausumisi tänastest, 13. veebruari
ajalehtedest.

"Kui sotsiaaldemokraatide pilli järgi tantsida, oleks kogu riik varsti pankrotis," ettevõtja Raimo Kägu, annaks maksumaksja vaenlase tiitli Eiki Nestorile, Äripäev.

"Maksumaksja vaenlase tiitli üüratu ülekulutamise eest peaksid saama Eesti Raudtee tagasiostjad," regionaalminister Siim-Valmar Kiisler, Äripäev.

"Võitja on see, kes saab kiiremini korteritest lahti," Kinnisvarakrahhi Visuaal, Äripäev.

"Aga tehing pole tehtud kunagi enne, kui tint on kuivanud," GILD-Bankersi esindaja Tarmo Jüristo, Äripäev.

"IPOd on nagu lotopiletid ja paljud inimesed kaotavad nagu ka loteriis," USA Santa Clara ülikooli majandusprofessor Meir Statman, Äripäev.

"Oma äri on tore, kui see põhineb reaalsel turunõudlusel ja sel on tõeline kasumipotentsiaal. Kuid ära loo ettevõtet lihtsalt selleks, et olla iseenda boss," Meir Statman, Äripäev.

"Aga lõppeks seisneb asi siiski selles, kui palju sa oma tootesse usud. Kui usud, et see lööb Suurbritannias läbi, siis lase aga käia," Briti kaubanduskoja president Peter Mileham, Äripäev.

"Lähtume lapselikust loogikast - teen järele seda, mida teised teevad. Euroopas sorteeritakse, sorteerime meie ka. Ja usume naiivselt, et oleme keskkonnale head teinud," ASi Cleanaway tegevdirektor Argo Luude, Äripäev.

"Me tõesti arvasime, et Narva on narkomaanide Meka, kust kõik normaalsed inimesed on ära läinud, kuid see pole nii," Webmedia juht Taavi Kotka, Äripäev.

"Politseinike tänavale ajamine ei anna tulemust, kui järelevalve ei ole järjepidev," liiklusjurist Indrek Sirk, Eesti Päevaleht.

"Uut seadust vaadates tundub küsitav, kas pärija jaoks muutub midagi ka tegelikult lihtsamaks. Aga vähemasti kohtutäituritele on tööpõld tagatud," Eesti kaubandus-tööstuskoja poliitikadirektor Reet Teder, EPL, Ärileht.

"Eelistan entusiastlikke eksimusi lõputule ja laisale halale," Tallink Silja AB juht Kadri Land, EPL, Ärileht.

"Eestlased otsustavad kohe. Kui läheb metsa, siis homme otsustatakse ümber. Rootslased saavad viis korda kokku, kirjutavad ja arutavad kõik läbi," Kadri Land, EPL, Ärileht.

"Parem võtta midagi ette, enne kui mured uksele koputavad," SAF Telekomi juhatuse esimees Normunds Bergs, EPL, Ärileht.

"Kõik graafikud ei saa alati olla kui hokikepid - pidevalt tõusujoones," Normunds Bergs, EPL, Ärileht.

"Ehk teisisõnu - kas me praegu oleme teinud või teeme kõik selleks, et ka kahekümne aasta pärast Eestis lamp põleks solki puhastataks, oleks juua puhast vett, oleks teed, mida mööda sõita, ja torud, mida mööda vesi voolab," praegune ja tõenäoliselt ka järgmine riigikontrolör Mihkel Oviir soovitab riigikontrollis uut auditilähenemist, Postimees.

"Ma loodan, et Eestis enne õpitakse ja siis investeeritakse, mitte vastupidi," Kaupthing Bank Finland varahalduse analüüsi juht Kuldar Rahuorg, Postimees.

"Hirm on televisiooni käivitav faktor. Hirm uudsuse ja originaalsuse ees, hirm oma koha pärast, hirm tasakaalu kõigutamise ees," režissöör Andres Maimik, Postimees.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
13. February 2008, 11:27
Otsi:

Ava täpsem otsing