Kristina Traks • 26. märts 2008 • 1 min
Jaga lugu:

Play-In Casino advokaat lubab Tallinna hasartmänguloa pärast kohtusse anda

"Põhjendused, miks linn ei anna nõusolekut, sunnivad meid kohtusse minema," ütles Tehver.

Linnavalitsuse teatel ei soovi elanikud piirkonda kasiinot. "Korraldasime uuringu, mille tulemusena 73% Mere pst 6e piirkonna elanikkonnast leidis, et kasiinol ei ole seal kohta," märkis abilinnapea Jaanus Mutli. "See kasiino asub ärikvartalis, seal ei ole elanikke," ütles Tehver. "Lähimad korterid asuvad Rotermanni kvartalis, kuid need on alles ehitusjärgus, seal ei ela samuti praegu mitte kedagi. Seega ei saa neid inimesi ka küsitleda."

Tehver ütles, et linn viitas keeldumist põhjendades ka lähedal asuvatele laste huvikoolidele. "Tõsi, Uuel tänaval asub üks selline asutus, kuid Uus tänav on ju kasiinost eemal vanalinnas, hoopis teises kvartalis," ütles ta. "Samas on linn veel hiljaaegu lubanud avada kasiinosid lausa elumajades ja koolide kõrval."

Advokaadi sõnul tutvustanud Tallinna abilinnapea Jaanus Mutli kasiinofirmale linna poliitikat järgmiselt: "Te saate loa kasiinot edasi pidada juhul, kui mõne teise oma kasiino kinni panete." "Me lükkasime selle pakkumise tagasi ja ilmselt see ongi tegelik põhjus, miks meile nüüd nõusolekut ei anta," ütles Tehver.

Jaga lugu:
Hetkel kuum Äripäevas

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Loe lähemalt