Maripuu: Evlis töötatud aastad on mu tööelu parimad

Hille Tressum 09. juuni 2008, 17:36

Täna lahkub ametist
investeerimispanga Evli Securitiesi ehk endise Suprema
Securities varahalduse juht ja partner Veikko Maripuu. Mehe enda sõnul
võib 11 firmas töötatud aastat pidada oma tööelu parimateks.

„Olen seda sammu põhjalikult kaalunud. Võib öelda, et need 11 töötatud aastat on olnud minu tööelu parimad,“ sõnas Maripuu.

Veikko Maripuu on olnud Evli Securities’i varahaldus juht alates 2003. „Meil on olnud aktiivne ja kiire kasvuperiood. Oleme ettevõttesse koondanud tugevad spetsialistid. Nüüd on tormiline areng vahetanud kohad stabiilse arenguga,“ rääkis Maripuu ettevõttest.

„Kuna olen ise pigem ehitaja ja looja natuuriga, siis siinkohal on mu töö tehtud,“ sõnas mees.

Maripuu sõnul on tal läbi aastate jäänud saamata hulganisti puhkust, mille ta nüüd kavatseb tasa teha. Suvel kavatseb mees puhata ja lõõgastuda ning sügisel minna energiat pakatades uutele jahimaadele.

Maripuu endisele kolleegile ja Evli Securities endisele juhatuse liikmele Peeter Saksale Maripuu lahkumine üllatusena ei tulnud.

"Eks enamus partnerid on Evlist lahkunud. See on asjade loomulik käik. Elu läheb edasi," kommenteeris Saks Maripuu lahkumist. Siiski tõdes mees, et uudis tuli talle mõnevõrra üllatusena. "Ma ei teadnud ,et ta praegu lahkub, kuid pikemas perspektiivis oleks see loogilise sammuna tundunud. Maripuu on Evilis töötanud rohkem kui kümme aastat. Inimesed ikka vahetavad töökohti," sõnas endine kolleeg.

Maripuu teine endine kolleeg Sten Sumberg, kes töötas investeerimispanga Suprema kapitaliturgude üksuse juhina, ei soovinud mehe lahkumist ettevõttest kommenteerida.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. May 2009, 17:24

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing