17& 000 krooniga kriisikoldesse puhkama

15. august 2008, 11:55

Embach Toursi klienditeenindaja sõnul on
reisikorraldaja pakutava ajavahemikuks 24.-31.10 plaanitud 16 990 krooni
maksva Gruusia ringreisiga seis nutune, sest inimesed kardavad ja tühistavad
broneeringuid.

„Hetkel tunneb reisi vastu huvi mõni üksik inimene. Olukord on suhteliselt nukker, hetkeseisuga on palju tühistamisi olnud, praegu on kirjas 4-5 inimest,“ märkis Embach Toursi klienditeenindaja infonumbrile helistades.

Ettevõtte juht Ester Laansalu oli küll pigem optimistlikumalt meelestatud, kuid lisas ka ise, et viibib hetkel välismaal ega oska kõige täpsemini kommenteerida. „Meil on kindlad grupid ja konfliktid on ju lokaalsed. Kas see meie reisi mõjutab? Hetkel veel mitte ja kindlasti me ei reisi kriisikolde piirkondadesse,“ märkis Laansalu ning möönis, et reisi käigus oli plaanis ka Thbilisi kandis käia.

Reisifirma kodulehel on kirjas, et reisiprogramm viib inimesed ka Thbilisisse ja Gorisse, mis praeguse seisuga on veel laastatud kriisipiirkond. „Goris oli plaan jah ka käia algselt. Kuid kui see reis ka toimub, siis ega väga ohtlikesse piirkondadesse ei minda ega tea, kas see reis üldse lähebki välja,“ lisas klienditeenindaja.

Elmine Gruusia reis toimus Embach Toursil kevadel. „Inimesed hetkel pigem tühistavad Gruusia reise kui broneerivad. Väga paljud firmad üldse Gruusiasse reise ei paku,“ lisas klienditeenindaja.

Kodulehelt lugedes maksab Gruusia ringreis 16 990 krooni, sisaldades lennupileteid, öömaja ning osa ekskursioone. Linnadest on plaanitud külastada järgmisi: Thbilisi, Mtskheta, Kazbegi, Gori, Kahhethi, Signagi, Telavi. Reisi kestuseks on määratud 8 päeva.

Reisiekspert reisipakette Gruusiasse ei paku, küll aga on nad nõus organiseerima individuaalpakette, või broneerima pileteid Gruusiasse nende lennukompaniide peale, mis sinna sõidavad. Vajadusel on Reisiekspert nõus ka majatust organiseerima, kuid eraldi pakette nad nad Gruusiasse klienditeenindaja sõnul ei paku.


Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. August 2008, 12:26
Otsi:

Ava täpsem otsing