Savisaare skandaalne suvila sammaldub

Mariliis Pinn 05. september 2008, 07:58

Kindral Laidoneri villa, mille Tallinna
linnapea Edgar Savisaar ostis kolme aasta eest 500 000 krooniga, on räämas, kuid
Savisaare poeg Erki lubab majas koolituskeskuse avada.

Täpselt kolm aastat tagasi jõudis Postimehe vahendusel avalikkuse ette teave, et Tallinna linnapea, toonane majandusminister Edgar Savisaar on ostnud endale 500 000 krooni eest merelõhnalises, läbi aegade riigiisade lemmikpuhkekohaks olnud Keila-Joa suvilakompleksis arhitektuurimälestiseks tunnistatud kindral Laidoneri villa, kirjutas Postimees.

Keila-Joa suvilakompleksis käib praegu tõesti vilgas ehitustöö, tunkedes ehitusmehed rassisid eile kümnete majade juures ja katustel olid ladumisvalmis pandud kivid.

Vaikus ja merekohin ümbritsesid aga Savisaare suvilat, kõik on jäänud täpselt nii, nagu kolme aasta eest, mil suvilast sai kogu meedia lemmikobjekt: majaseinalt kooruv värv, sammaldunud kivitrepid, akende ees päikeseluitunud kardinad, tühjad toad, kuigi aastate eest lubasid isa-poega Edgar ja Erki Savisaar, et selles majas hakkab tegutsema koolituskeskus.

Erki Savisaar ütles eile Postimehele, et plaan on endiselt jõus. «Tänaseks on kõik ettevalmistused tehtud, vajalikud kooskõlastused olemas ning tegeleme sobiva ehitaja otsimisega,» ütles Savisaar.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
26. September 2008, 07:15
Otsi:

Ava täpsem otsing