Kalev Meedia juhid lahkuvad ametist

29. jaanuar 2009, 19:27

Lisaks peatoimetaja Indrek Lindsalule
lahkuvad ametist ka uudistejuht Rain Kooli, majandustoimetuse juht Raivo Lott
ning meelelahutustoimetuse juht Merike Taal.

Kalev Meedia peatoimetaja Indrek Lindsalu ütles Päevaleht Online´ile, et ta jääb ametisse umbes märtsi keskpaigani ning lahkub seejärel.

"Organisatsioon jääb nii väikeseks, et vajadus peatoimetaja funktsiooni järele kaob lihtsalt ära. Juhte pole enam niipalju vaja. Mingit konfliktiolukorda siin pole," lisas ta.

Kalev Meedia 200 töötajast koondatakse 150, telekanali 30 inimesest jääb tööle vaid 11. Varem on kirjutatud, et palgad olid Kalev Meedias mahlakad, sest ka igasuguse kogemuseta ajakirjanikuhakatis teenis vähemalt 15 000 krooni, tavaline teenistus oli aga 20 000 ja 30 000 vahel.

Kalev Meedia suuromanikule Oliver Kruudale kuulusid peale nüüdseks suletud Just!, Ärielu, Sporditäht, Avenüü, Basket, Muumi jt.

14. jaanuaril selle aastal kirjutas Äripäev, et lisaks jooksvale kahjumile on Kalev Meedial ka mitmeid võlgnevusi. Näiteks on maksuvõlg kasvanud juba 2,7 miljoni kroonini. Oktoobris oli see veel 1,7 miljonit. Kalev Meedial on raskusi ka Tallinna kesklinnas Tornimäe Ärikeskuses üüritud rendipinna eest tasumisega. Ärikeskuse omanikfirma EKE Invest juhataja Rein Tiik selgitas Äripäevale, et maksedistsipliiniga tekkisid probleemid juba sügisel. Praegu on üüriraha võlgu ühe kuu eest.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
22. March 2009, 14:16
Otsi:

Ava täpsem otsing