Margus Reinsalu on GP2 vormelitiimi suurtoetaja

28. veebruar 2009, 13:08

Eesti ettevõtja Margus Reinsalu osalusega
Tone Tea OÜ avalikustas reedel Barcelonas toimunud esitlusel ja
pressikonverentsil GP2 vormelisarjas osaleva meeskonnaga Racing Engineering
sõlmitud reklaamilepingu, mille järgi sai kaubamärgist Fat Burner meeskonna
peamine toetaja.

Margus Reinsalu sõnul on GP2-vormelisari atraktiivne turundusvahend ning sõlmitud reklaamileping üks võimalus, kuidas viia Eesti toode Fat Burner rahvusvahelisele turule. „Meie seotus nii võistlusliku ja põneva sarjaga nagu GP2 ning koostöö sedavõrd eduka vormelitiimiga näitab ilmekalt Fat Burneri äristrateegiat püüelda alati tipu poole,“ lisas Reinsalu.

Tema kinnitusel oli Racing Engineering Fat Burneri jaoks loogiline valik, et siseneda Hispaania turule ning seeläbi laieneda uutele eksporditurgudele. Meeskond osaleb GP2-sarjas nime all „Fat Burner Racing Engineering“. „Oleme veendunud, et kihutame koos edu suunas ja meie partnerlus toob kasu nii Fat Burnerile kui ka Racing Engineeringule,“ sõnas Reinsalu.

Eelmisel aastal toetas vormelitiimi Margus Reinsalule kuuluv investeerimisfirma KC Grupp, mil GP2 tiitli võitis Racing Engineeringu esipiloot Giorgio Pantano.

Fat Burner on rasva põletav ja kaalu alandav jook, mis loodi 2004. aastal Eestis koostöös Liiwi Heliisi ja kulturismi ning fitness’i asjatundjatega. Tegemist on rohelisel teel põhineva funktsionaalse joogiga, mis sisaldab L-karnitiini – looduslikku aminohapet, mis aitab põletada keharasvu ja toota selle arvelt energiat, seda eriti treeningu ja mõõduka füüsilise koormuse ajal. Algselt oli Fat Burner suunatud sporditööstusele, kuid nüüdseks on sellest saanud laiatarbetoode. Fat Burner on saadaval käepärastes 0,5-liitristes pudelites kolme erineva maitse ja kolme erineva L-karnitiini tasemega.

2007. aastal avastas ettevõtja Margus Reinsalu toote ja selle potentsiaalse kasulikkuse ning asutas koos äripartneri Greg Grace’iga ettevõtte Tone Tea OÜ. 2008. aasta suvel omandas Tone Tea õigused Fat Burneri turustamiseks. Vastavalt lepingule müüb ja turustab Liiwi Heliis Fat Burnerit üheksas riigis, ülejäänud riikides tegeleb turustamisega Tone Tea. Praegu müüakse Fat Burnerit üheksas riigis ning see jõuab peagi müügile ka Hispaanias.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
11. March 2009, 16:12
Otsi:

Ava täpsem otsing