Pristis ja Skorpion prognoosivad aastakäibeks 250 miljonit

08. juuli 2009, 19:14

Kokku on Pristise ja Skorpioni turuosa
turvateenuste turul on 11% ning aastakäibeks Eestis prognoosime tänavu kokku 250
miljonit krooni, rääkis ASi Pristis tegevjuht Andres Kiil.

Juunikuus omandas AS Pristis 25% ASi Skorpioni Julgestusteenistus aktsiatest ning on avaldanud soovi suurema osaluse omandamiseks edaspidi, teatas Pristis.

"Kahe ettevõtte koondumisel sünnib uus, kõige suurem Eesti kapitalile põhinev turvafirma. Kokku on Pristise ja Skorpioni turuosa turvateenuste turul on 11% ning aastakäibeks Eestis prognoosime tänavu kokku 250 miljonit krooni," rääkis ASi Pristis tegevjuht Andres Kiil. "Pristis kavatseb Skorpioni oskusteavet kaasata ka ettevõtte tegevuse arendamisel Lätis ja Leedus," lisas ta.

ASi Skorpioni Julgestusteenistus emafirma OÜ Transcom Grupp juhatuse liikme Rein Kilgi sõnul avab omanikeringi muutus Skorpionile uusi võimalusi laiendada oma teenustepaketti ja pakub mõlema ettevõtte klientidele nii mõndagi uut.

Tehingu hinda osapoolte kokkuleppel ei avalikustata.

Ettevõtted pakkusid 2008. aastal tööd enam kui 700 inimesele. Mullu oli kõigis Balti riikides tegutseva Pristis Grupi käive 300 miljonit krooni, sellest Eestis 157 miljonit. Skorpioni Julgestusteenistuse ja selle tütarettevõtte Lilto summeritud käive oli 2008. aastal 127 miljonit krooni. Eesti riigile maksid ettevõtted makse 66 miljoni krooni ulatuses.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
08. October 2009, 10:56
Otsi:

Ava täpsem otsing