Katre Pilvinski • 26. mai 2010 kell 7:20

TopTours: meist huvitub Kreeka investor

TopToursi teatel lubas Kreeka turismifirma Kalamaki Travel neile, et on kolme nädala jooksul valmis investeerimise teemal läbirääkimisi pidama.

TopToursi juht Khaled Ibrahim teavitas Äripäeva edusammudest investori leidmisel ning edastas eile saadud e-kirja Kreeka turismifirma Kalamaki Traveli lepingute ja operatsioonide juhilt Yannis Arvanitiselt. Viimane kinnitas selles, et Kalamaki Travel on valmis investeeringute teemal läbirääkimisi pidama. "Teatud investeeringu summa eest oleme valmis allkirjastama pikaajalise lepingu, kuid mitte vähem kui kolmeks aastaks," seisab e-kirjas. 

Ka märgitakse e-kirjas, et Kalamaki Traveli pakkumine läbirääkimisteks kehtib 15. juunini. Nimetatud kuupäeva möödudes loobub firma igasugustest läbirääkimistest.

Esmaspäeval rääkis TopToursi juht, et on asunud firma päästmiseks investorit otsima ning peab TopTours läbirääkimisi Šveitsi ja Itaalia rahvusvaheliste operaatorfirmadega, mis tegutsevad üle Euroopa. Tema sõnul on neist huvitatud ka üks Eesti erainvestor.

"Olen otsustanud müüa 51% ettevõttest. Kui ainsaks valikuks jääb müüa 100% ettevõttest ja päästa klientide raha, siis ma seda ka teen. Esilagu püüan siiski ainult 51% müüa. Juuni keskpaigaks peaks asi klaar olema," rääki Ibrahim nädala alguses.

Hetkel kuum