Raivo Sormunen • 18. november 2010 kell 8:23

Swed kahekordistas Silvano hinnasihi

Swedbank Markets tõstis Silvano FG aktsia hinnasihi aprilli alguses antud 1,77 eurolt (27,69 kroonilt) 3,44 euroni (53,82 kroonini). Kuna aktsia on turul reageerinud headele kvartalitulemustele hästi, langetas pank aktsiasoovituse "osta" pealt "suurenda positsiooni" peale.

"Käeoleva aasta esimesed üheksa kuud on Silvano Fashion Groupile olnud väga head – käive on kasvanud kõigil kolmel kvartalil üle 20% võrreldes eelmise aastaga. Eeldame tugevat käibekasvu ka aasta viimases kvartalis. Heade müügitulude põhjuseks on peamiste turgude ja tarbija ostujõu taastumine ning frantsiisikaupluste arvu kasv. Samuti on paranenud kasumlikkus, mis tuleneb kahjumlike kaupluste sulgemisest. Usume, et jätkuv turgude taastumine ning tarbijate ostujõu tõus tagavad edasise nõudluse toodetele ning lubab suurendada kaupade hinnalisa," kirjutas pank oma lühianalüüsis.

Silvano FG aktsia maksis täna kell 11:20 Tallinna börsil 3,00 eurot (46,94 krooni) ehk 1,7% eilsest sulgemishinnast enam. Pärast 10. novembril avaldatud kvartalitulemuste avaldamist on aktsia tõusnud 3,1%.

Hetkel kuum