Katre Pilvinski • 28. detsember 2010 kell 8:10

Nordea töötajad toetavad vene noorte integreerimist

Nordea panga töötajad panustavad nii rahaliselt kui ka oma abi ja teadmistega üleriigilist integratsiooniprojekti Minu Riik.

"Nordea enda heategevusprojektideks on integratsiooniprojekt Minu Riik, mida toetame nii rahaliselt kui ka oma töötajate abi ja teadmistega," sõnas Nordea panga kommunikatsioonijuht Jane-Liina Liiv.

Üleriigiline integratsiooniprojekti Minu Riik käivitus juba 2002. aastal, mil alustati vene õppekeelega koolinoortele Eesti riigivõimu tutvustamist.

Ta lisas, et samuti toetab pank kahte kultuurifondi: SA Eesti Rahvuskultuuri Fond, mille all on Nordea fond, mis on loodud toetamaks Eesti ja Põhjamaade kultuurialast koostööd.

"Sellel aastal sai meie stipendiumi Maria Aru õpinguteks Sibeliuse Akadeemias klassikalise klaveri erialal. Samuti toetame  laste- ja noorte tippspordi teed läbi Evelin Ilvese kultuurirahastu Noore Sportlase Fondi," sõnas Liiv.

Tema sõnul on ka mitmetel heategevusasutustel on Nordea pangas kontod.

Sampo panga kommunikatsioonispetsialist Tõnu Talinurme sõnul ei tee pank eraldi analüüsi annetuste osas. "Küll oleme aga pangana püüdnud vastu tulla algatustele, et võimaldada erinevaid soodustusi annetusteks," lisas ta.

Hetkel kuum