Horizon tellib Egiptuse rahutuste tõttu lisalende Kanaaridele

Kaisa Gabral 30. jaanuar 2011, 15:51

Reisikorraldaja Horizon Travel tellib Egiptuse-reiside tühistamise tõttu tekkinud suurema nõudluse rahuldamiseks lisalende Kanaari saartele.

Horizon Traveli tegevdirektori Cinzia Siigi sõnul on firma hetkel tellinud kaks lisalendu Tenerifele, kuid otsib võimalusi veel täiendavate tsarter-lendude korraldamiseks. “Peame hetkel hotellidega aktiivselt läbirääkimisi täiendavate majutuskohtade leidmiseks. Tuleb arvestada, et Egiptus oli populaarne sihtpunkt ka Lääne-Euroopas ja Skandinaavias, mistõttu otsivad ka nende piirkondade arvukad turistid uusi puhkusevõimalusi. Suurenenud nõudlus tekitab hotellitubade defitsiiti ja võib seetõttu tõsta reisipakettide hinda,” lausus Siig.

Siigi hinnangul võis juba eelmisel nädalal märgata ka eestlaste tavapärasest märksa suuremat huvi leida Egiptuse asemel mõni muu, turvalisem sihtpunkt.

Soome juhtivale reisikorraldajale Aurinkomatkat kuuluv Horizon Travel ei korralda hetkel ise Egiptuse-reise. Firma peamised sihtkohad talvel on Kanaari saared ja Iisrael. Aurinkomatkat on teatanud, et toob kõik nende kaudu Egiptuses viibivad turismigrupid tagasi ja püüab leida klientidele asendussihtpunkte, mille seast hinnalt ja asukohalt kõige sobivamaks peetakse Kanaare.

Raadio ettevõtlikule inimesele

Äripäeva raadio 92.4

Hetkel eetris

Kava

    Vaata kogu kava
    Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
    01. February 2011, 09:22
    Otsi:

    Ava täpsem otsing