Tampere: aktsiate ostuks on vaja võimalusi

Alyona Stadnik 08. juuni 2011, 10:40

Arco Vara AS juhatuse esimehe Lembit Tampere sõnul peab selleks, et midagi osta, olema ka millegi eest osta. Aktsiate ostmiseks on vaja võimaluste ja asjaolude kokkulangemist.

"Meie majas on juttu olnud juhtkonna optsiooniprogrammist,“ kommenteeris Tampere insaiderite aktsiate ostu. Ta lisas, et see mida osta ja mille eest osta, käivad alati koos.

Ta täpsustas, et see on aktsionäride üldkoosoleku otsus. „Muidugi on juhtkonna ja omanike huvide ühele joonele seadmiseks aktsiate omamine üks paremaid otsuseid,“ lausus Tampere.

Ta lisas, et see on hea uudis, et teised insaiderid on viimasel ajal ostnud aktsiaid. „See näitab, et inimesed usuvad oma töösse. Ka mina usun oma töösse, aga on vaja võimaluste ja asjaolude kokkulangemist ostmiseks,“ märkis Tampere.

Kui aeg on käes, siis juhtkond küsib aktsionäride üldkoosolekul aktsiate ostmise õigust ning Tampere loodab, et tulevikus on ka tema Arco Vara aktsionäride nimekirjas. 

Tänane Äripäev kirjutab, et mais ostsid kolme börsiettevõtte insaiderid Tallinnas aktsiaid, nende endi sõnul ostsid nad aktsiaid, sest usuvad ettevõtte tulevikku.

 

 

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
09. June 2011, 12:49
Otsi:

Ava täpsem otsing