Kristi Malmberg • 18. oktoober 2012 kell 8:42

Tiina Kruusist saab ajakirja Anne & Stiil uus peatoimetaja

Naisteajakirja Anne & Stiil peatoimetajaks saab Tiina Kruus. Anne & Stiili detsembrinumber jõuab tellijateni ja müügilettidele juba Kruusi käe alt, kes oli ka ajakirja Anne esimene peatoimetaja 1995. aastal.

Tiina Kruus on õppinud Tartu Ülikoolis ajakirjandust ning olnud meediavaldkonnas tegev aastaid: ta on töötanud Arteri kunagise eelkäija Postimees Extra meeskonnas, mitmetes nädalalõpuväljaannetes ja kuukirjades, ning lahkus alles äsja elustiiliajakirja Pulss peatoimetajatoolilt.

Naisteväljaanded on olnud Tiina Kruusi eriliseks kireks: 1995. aastal lükkas ta käima ajakirja Anne, misjärel jätkas tollase ajakirja Stiil peatoimetajana. Kruusi sõnul oli ettepanek tulla peatoimetama Annet & Stiili väga intrigeeriv. Teda ootab ees rohkeid võimalusi pakkuv väljaanne ja väga professionaalne meeskond. “Ootan põnevusega, mida me koos ära teha saame,” lisab uus peatoimetaja Tiina Kruus.

Esimene Anne & Stiil ilmus kolm aastat tagasi, septembris 2009, kui liitusid ajakirjad Anne ja Stiil. Anne & Stiili esimene peatoimetaja Merle Liivak on lapsepuhkusel.

Hetkel kuum