Hiinlased tahavad Eestisse tulla

19. september 2017, 13:03
Turistid Tallinnas.
https://www.aripaev.ee/storyimage/EA/20170919/NEWS/170919628/AR/0/AR-170919628.jpg

Turismifirmade liidu hinnangul kasvab hiinlaste reisikihk lähiaastatel hüppeliselt ning 2020. aastaks jõuab neid Eestisse vähemalt kaks korda rohkem kui praegu.

Liidu juht Külli Karing rääkis, et selle taga on turismifirmade liidu ning Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse pikk tee. EAS on toonud Eestisse kaugturgude potentsiaalseimaid ostjaid, neile atraktiivselt Eestit tutvustanud ning aidanud korraldada ärikohtumisi Eesti turismiettevõtjatega.

„Hiljuti EASi eestvedamisel Eestis peetud Baltimaade suurimal turismialasel kontaktide loomise üritusel Baltic Connecting nägime nii Hiina kui teiste Aasia  reisifirmadega kohtudes, et huvi Eesti vastu on väga suur ning kasvupotentsiaal loomulikel tingimustel vähemalt kahekordne, aga miks mitte enamgi,“ rääkis Karing.

ETFLi presidendi sõnul on Aasia suunal seni tehtud töö hea, ent juba saavutatule ei tohiks lootma jääda, vaid asju tuleb ka edasi arendama. „Siia saabuvate külaliste teenindamiseks saaksime veelgi paremini valmis olla,“ rääkis ta.

Kindlasti tuleks liidu presidendi kinnitusel Eesti turismiväravad nagu lennujaam, sadam ja muud transpordisõlmed varustada hiinakeelsete siltidega, sest Hiina turist ei ole harjunud ingliskeelse keskkonnaga ning talle on omakeelsed viidad väga olulised.  Lisaks tuleb tegeleda hiinakeelsete giidide koolitamisega.

Äripäev https://www.aripaev.ee/img/id-aripaev.svg
19. September 2017, 13:03

Raadio ettevõtlikule inimesele

Hetkel eetris Hetkel eetris

Äripäeva raadio viimased saated

Kõiki viimased raadio saated
Otsi:

Ava täpsem otsing